targi sgh w warszawie

Targi Edukacyjne - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Wrzesień to czas wyboru przedmiotów maturalnych oraz ostatnich decyzji związanych ze studiami. Dlatego właśnie w tym miesiącu organizowane są największe targi edukacyjne w Polsce: Salon Maturzystów, które przyciągają młodzież z całej Warszawy, Mazowsza a nawet Polski.
Na targi w Warszawie przygotowaliśmy dla wszystkich kandydatów kilka atrakcji: 
Wszyscy wiemy jak trudno zacząć poranek bez dobrego pobudzenia. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych gości świeżo zmieloną kawę najlepszej jakości. W tym roku nazwę dla kawy wymyślili studenci SGH oraz osoby, które wzięły udział w specjalnym konkursie. Każda osoba, która przyjdzie na nasze stoisko będzie miała do wyboru między stawiającą na nogi „Kawą bezwarunkową”, smacznym i intensywnym smakiem „Sesjoczino” oraz klasycznej propozycji dla tych lubiących uczyć się w nocy „Lat(t)e Studying”.
Dobra kawa nie może obyć się bez kolejnego przysmaku SGH: krówki, która króluje na wszystkich wydarzeniach studenckich. Kandydaci niezdecydowani będą mieli okazję sprawdzić „smak SGH” i przekonać się czy to uczelnia ich marzeń.
Oprócz tego stoiska SGH pojawią się również podczas 3 Salonów Maturzystów w Polsce. Zapraszamy do spotkań  20/09-21/09 w Lublinie, 22/09-23/09 w Szczecinie i 29/09-30/09 w Gdańsku. 
Targi edukacyjne to idealny moment by zadać najważniejsze pytania dotyczące wyboru Uczelni oraz kierunku i specjalności. Pomagamy przy wyborze przy wyborze przedmiotów na maturze, mówimy jak wygląda proces rekrutacyjny oraz jakie dokumenty trzeba złożyć by zostać studentem SGH. 
W trakcie targów każda z osób, która przyjdzie na nasze stoisko będzie miała również możliwość skorzystania z kilku atrakcji. Pierwsza z nich to zdjęcie z rekinem biznesu, maskotką SGH. Nasz rekin stał się już nieodłącznym elementem stoiska i pojawia się wszędzie, gdzie jadą pracownicy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pamiątkowe zdjęcie wysyłamy na e-mail tak by od razu na targach można było je wrzucić na Facebook lub Snapchat. 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Komentarze (0)