Drzwi otwarte - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Każdy kto wybiera swoją przyszłą uczelnię ma mnóstwo pytań dotyczących studiów, możliwości wyjazdów za granicę, udziału w ciekawych projektach i organizacjach o perspektywach pracy po licencjacie i magistrze. Dlatego warto wziąć udział w Dniu Otwartym, podczas którego można uzyskać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania. 
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie swój Dzień Otwarty organizuje w 22 października. Podczas spotkania ze studentami najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce kandydaci mają szansę dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji na SGH z pierwszej ręki. Spotkać się z naszymi wykładowcami i lektorami, wziąć udział w próbnym wykładzie. Zobaczyć kampus i porozmawiać o tym jak wyglądają studia, sesja i działalność w organizacjach studenckich. 
Dla wszystkich, którzy myślą o wyjazdach zagranicznych oferujemy rozmowę z pracownikami Centrum Programów Międzynarodowych, którzy opowiedzą o podwójnych dyplomach, programie Erasmus+ lub innych możliwościach wyjazdów. SGH ma obecnie 272 z uczelniami partnerskimi na całym świecie – jest w czym wybierać. 
Jeśli jeszcze stoisz przed wyborem przedmiotów maturalnych i zastanawiasz się co możesz zrobić przez kolejny rok polecamy spotkanie przy stoisku Olimpiada. Jej laureaci wygrywają indeks SGH a finaliści mają ułatwioną rekrutację na naszą Uczelnię. 
Od dawna zajmujesz się sportem? A może chcesz rozwijać swoje umiejętności i rozpocząć coś nowego. Dzięki prezentacji sekcji sportowych – od aerobiku do tańca, przez boks i sporty drużynowe zobaczysz, że SGH to nie tylko studia ale też tysiące znajomości, przygód i nowych wyzwań. 
W trakcie Dnia Otwartego SGH będziemy robić zdjęcia z naszą maskotką: rekinem biznesu. Będziecie mogli go spotkać na Auli Spadochronowej w trakcie całego dnia. Oprócz tego nasi studenci z Samorząd Studentów SGH oprowadzą was po całym kampusie. 
Zaplanuj sobie ten dzień z SGH – polub profil SGH Warsaw School of Economics!
Więcej informacji o Dniu Otwartym na http://sgh.waw.pl/do

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Komentarze (0)