
Targi Firm FMCG (fast moving consumer goods) na SGH
Już w dniach 23-27 lutego w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Targów Firm FMCG. Jest to projekt stanowiący niepowtarzalną okazję dla studentów, studiów zarówno licencjackich, jak i magisterskich do zapoznania się z ofertami pracy prezentowanymi przez firmy z branży FMCG.
Istotnym punktem programu jest wioska targowa - każdy uczestnik będzie miał okazję, by osobiście porozmawiać z osobami reprezentującymi firmy partnerskie, zapoznać się z ofertami pracy oraz uzyskać odpowiedzi na istotne pytania. Dodatkowo, odbędą się liczne warsztaty oraz case studies przygotowane przez Partnerów projektu. W tym roku Targi Firm FMCG poszerzone zostały o kolejną jednostkę projektową, czyli KEYNOTE SPEECHES.
Są to krótkie wystąpienia prominentnych osób z branży FMCG, którzy nakreślą nam zaskakujący bieg drogi do sukcesu, podzielą się doświadczeniem oraz wskazówkami, jak dojść do miejsca, w którym są teraz.
Liczne atrakcje wzbogacą atrakcyjne konkursy z nagrodami.
Podczas tegorocznej edycji Targów Firm FMCG współpracują z nami prestiżowe firmy partnerskie, do których należą Jeronimo Martins, Unilever, Procter & Gamble, Reckitt Benckiser, Nestle, Makro Cash&Carry, Kompania Piwowarska, Tesco, Nielsen, Coca Cola Hellenic, Eurocash, Mars, Mondelez, Avon.*
Harmonogram wydarzenia:
-
23 - 24 lutego: wioska targowa, Aula Spadochronowa
-
24 lutego, 17:10: Keynote Speeches, Aula VII
-
25 - 27 lutego: warsztaty organizowane przez Partnerów projektu (zapisy trwają od 13 do 17 lutego)
Zgłoszenia już od 13 lutego. Zapraszamy!*
źródło: informacje organizatora