ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BUSINESS ECONOMICS

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunek Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Najistotniejszą cechą kierunku jest specjalny program kształcenia przygotowany we współpracy z angielskim Uniwersytetem Coventry, na fundamencie którego studenci otrzymują możliwość uzyskania dwóch dyplomów – polskiego i angielskiego. Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie to przede wszystkim szeroka wiedza na temat wyzwań i możliwości, jakie dają rynki wschodzące i gospodarki w okresach przejściowych oraz kwalifikacje, które pozwalają na założenie własnej działalności, pracę na stanowiskach wymagających analitycznego myślenia i umiejętności interpretacji współczesnych przeobrażeń gospodarczo- społecznych.

  Studia na kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie dzielą się na specjalności, a program nauczania składa się z takich przedmiotów, jak: microeconomics, macroeconomics, mathematics for economics, introduction to econometrics, applied financial analysis, advanced English, modern microeconomics, contemporary macroeconomics, research methods, econometric modeling, history of economic thought, MSc business academic writing.

  A co po studiach? Absolwenci kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie międzynarodowych korporacjach, podmiotach handlu zagranicznego, bankach, międzynarodowych instytucjach finansowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)