ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BUSINESS ECONOMICS Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Najistotniejszą cechą kierunku jest specjalny program kształcenia przygotowany we współpracy z angielskim Uniwersytetem Coventry, na fundamencie którego studenci otrzymują możliwość uzyskania dwóch dyplomów – polskiego i angielskiego. Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie to przede wszystkim szeroka wiedza na temat wyzwań i możliwości, jakie dają rynki wschodzące i gospodarki w okresach przejściowych oraz kwalifikacje, które pozwalają na założenie własnej działalności, pracę na stanowiskach wymagających analitycznego myślenia i umiejętności interpretacji współczesnych przeobrażeń gospodarczo- społecznych.

  Studia na kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie dzielą się na specjalności, a program nauczania składa się z takich przedmiotów, jak: introductory microeconomics, dynamic economic analysis, accounting, game theory, international economics and finance, research methods, negotiations and communication, economics of EU integration, tax policy, accounting in financial institutions.

  A co po studiach? Absolwenci kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie międzynarodowych korporacjach, podmiotach handlu zagranicznego, bankach, międzynarodowych instytucjach finansowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia: