ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

ul Świeradowska 43

02-662 Warszawa

+48 22 54 35 430

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl

 • BUSINESS ECONOMICS Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie realizowany jest na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Najistotniejszą cechą kierunku jest specjalny program kształcenia przygotowany we współpracy z angielskim Uniwersytetem Coventry, na fundamencie którego studenci otrzymują możliwość uzyskania dwóch dyplomów – polskiego i angielskiego. Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie to przede wszystkim szeroka wiedza na temat wyzwań i możliwości, jakie dają rynki wschodzące i gospodarki w okresach przejściowych oraz kwalifikacje, które pozwalają na założenie własnej działalności, pracę na stanowiskach wymagających analitycznego myślenia i umiejętności interpretacji współczesnych przeobrażeń gospodarczo- społecznych.

  Studia na kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie nie dzielą się na specjalności, a program nauczania składa się z takich przedmiotów, jak: introductory microeconomics, dynamic economic analysis, accounting, game theory, international economics and finance, research methods, negotiations and communication, economics of EU integration, tax policy, accounting in financial institutions.

  A co po studiach? Absolwenci kierunku Business Economics na Uczelni Łazarskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie międzynarodowych korporacjach, podmiotach handlu zagranicznego, bankach, międzynarodowych instytucjach finansowych, agencjach marketingowych, agencjach reklamowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia: