• ADMINISTRATOR INFRASTRUKTURY DEVOPS, SYSOPS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sysops/DevOps jest jedną ze specjalistycznych dziedzin współczesnej informatyki. Administracja i utrzymanie infrastruktury serwerowej i systemowej, stanowi bardzo ważny i istotny element w poprawnym działaniu usług dostępnych w Internecie. Mając doświadczenie w dziedzinie administracji systemami IT, możesz pracować w każdym rozwiniętym kraju świata, czy to lokalnie czy zdalnie. Administratorzy Sysops/DevOps zatrudnia każda firma, która ma styczność z usługami w sieci od startupów, po największe korporacje typu Amazon czy Google.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AGILE – ZWINNE METODYKI ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dzisiejszych czasach aby być konkurencyjnym na rynku należy szybko reagować na pojawiające się zmiany i wytwarzać produkty które zapewnią konkurencyjność i przyniosą oczekiwany zysk. Kiedy w lutym 2001 roku grupa praktyków reprezentujących nowe metodyki tworzenia oprogramowania spotkała się w Snowbird (USA) i ogłosiła „Manifest Agile”, nikt nie przypuszczał, że będzie to początek rewolucji w zarządzaniu projektami.

  Zaczęto wypracowywać nowe podejście do realizacji zadań stanowiących alternatywę do klasycznego podejścia kaskadowego. Coraz szybsze zmiany w otaczającym świecie wymogły na organizacjach potrzebę szybkiego reagowania, bo wykorzystanie zwinnego zarządzania projektami pozwala na realizowanie wyzwań stawianych nowoczesnym organizacjom.

  “Agile - zwinne metodyki zarządzania projektami” to praktyczne studia, dzięki którym nabędziesz umiejętności tworzenia i pracy ze zmotywowanymi, odpowiedzialnymi zespołami wytwarzającymi produkty które dają klientowi jak największą wartość biznesową i konkurencyjność na rynku.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA COACHINGU Z PROGRAMEM AKREDYTOWANYM PRZEZ IZBĘ COACHINGU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Osoby chcące osiągać wybitne rezultaty, np. w biznesie, sporcie, życiu osobistym coraz chętniej sięgają po usługi profesjonalnych coachów.  Istotą coachingu jest wzmacnianie samoświadomości, odpowiedzialności i wiary w siebie w drodze do osiągnięcia celu. Akademia Coachingu to rozwój w obszarze wiedzy, postawy i umiejętności coacha przygotowujący do samodzielnego prowadzenia sesji coachingowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA MEDIACJI I NEGOCJACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sytuacje kiedy pomiędzy ludźmi i instytucjami istnieją rozbieżności, problemy lub konflikty zdarzają się na tyle często, że opłaca się posiadać profesjonalne umiejętności do radzenia sobie w takich warunkach. Studia uczą zarówno mediacji oraz negocjacji w kontekstach biznesowych oraz życiowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA ROZWOJU OSOBISTEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  • Wzmocnisz motywację wszystkich osób chcących zwiększyć swoją skuteczność w obszarze biznesowym i osobistym
  • Uzyskasz umiejętności wzmacniania u siebie orientacji na rezultat
  • Dowiesz się jak poprawić własne działania w obszarze biznesowym
  • Zwiększysz świadomość w zakresie budowania bardziej satysfakcjonujących relacji osobistych
  • Będziesz wiedział jak wzmacniać swój potencjał osobisty
  • Nauczysz się wykorzystywać nowe technologie  w personal brandingu

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ANALITYK FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza finansowa dostarcza informacji koniecznych do prawidłowej oceny sytuacji jednostki oraz podejmowania decyzji gospodarczych. Pozwala m.in. na monitorowanie realizacji założonych celów, ocenę wykorzystania posiadanych zasobów i usprawnienie działalności jednostki.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ANALITYKA BIZNESOWA W IT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia pozwalają nabyć kwalifikacje w zakresie analizy biznesowej w przedsięwzięciach informatycznych. Program opiera się na międzynarodowych standardach i dobrych praktykach i pokrywa zakres wymagań, jakim powinny odpowiadać osoby zajmujące stanowiska analityków biznesowych IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT W CHMURACH OBLICZENIOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Chmura obliczeniowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Możliwości jakie zapewnia sprawiają, że działy IT coraz częściej zwracają się ku rozwiązaniom budowanym w oparciu o chmurę obliczeniową.

  Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania czy aplikacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Każda firma istniejąca na rynku musi przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto każdy pracownik musi być w tym zakresie przeszkolony. Dlatego niezbędni są specjaliści, którzy zajmą się szkoleniem pracowników i nadzorowaniem przestrzegania zasad BHP w przedsiębiorstwach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BIG DATA. INŻYNIERIA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie Cię do analizy i przetwarzania dużych zbiorów danych. Studia odpowiadają na ogromne zapotrzebowanie na specjalistów, którzy mają wiedzę praktyczną z obszaru przetwarzania danych na rynku trójmiejskim. Studia dostarczają wiedzę o narzędziach wykorzystywanych przy inżynierii danych.

  Skierowane są do wszystkich osób, które chciałyby pracować w obszarze Big Data: finansach i bankowości, mediach społecznościowych (np. Facebook, LinkedIn, Twitter, Google), w sprzedaży (np. Amazon), firmach tworzących aplikacje na smartfony i tablety.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BRAND MANAGEMENT. ZARZĄDZANIE MARKĄ FIRMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nike, Adidas, Apple – te marki znają prawie wszyscy. Nawet jeśli dysponujesz znacznie mniejszym budżetem, twoja marka może również budzić emocje. Wszystko zależy od tego, czy nauczysz się wykorzystywać przy jej tworzeniu mechanizmy osadzone w psychologii konsumenta. I czy stworzysz spójną opowieść. Taką, w której odnajdą się wierni wyznawcy marki. Zwłaszcza, że marka tworzy się czy tego chcesz, czy nie. Dzięki tym studiom zdobędziesz wiedzę, kontrolę nad procesem tworzenia marki.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BUSINESS INTELLIGENCE – ZARZĄDZANIE SUKCESEM ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ponad 60% sukcesu w biznesie zależy od posiadania informacji, która jest najbardziej cenna, kompletna i prawdziwa. Należy przy tym wiedzieć: a. co już posiadamy b. czego nam brakuje   c. o czym nie wiemy, że jest lub będzie nam potrzebna (ślepe obszary informacyjne).

  Zestawem dopełniających umiejętności jest sprawne używanie tej informacji do zapewnienia firmie sukcesu, bezpieczeństwa i znaczących przewag konkurencyjnych.  Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom skutecznych narzędzi do wzrostu wyników biznesowych. Nastąpi to poprzez przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zakresie identyfikacji istotnych luk informacyjnych oraz zdobywania cennych informacji w celu zwiększania przewag konkurencyjnych, ekspansji oraz obniżania ryzyka w strategicznie ważnych obszarach działania.

  Będziemy się także zajmowali praktycznym stosowaniem tych informacji w biznesie i zarządzaniu. Studia mają charakter zdecydowanie praktyczny. Prezentowana teoria, strategie i techniki będą natychmiast przekładane na bezpośrednie, praktyczne zastosowania w obszarach, które są ważne dla słuchaczy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CLOUD SOLUTION ARCHITECT. ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ CHMUROWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Chmura obliczeniowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Możliwości jakie zapewnia sprawiają, że działy IT coraz częściej zwracają się ku rozwiązaniom budowanym w oparciu o chmurę obliczeniową. Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania czy aplikacji. Studia „Architekt rozwiązań chmurowych” mają na celu skuteczne przygotowanie specjalistów z zakresu budowy rozwiązań IT i aplikacji w oparciu o Microsoft Azure  i Microsoft 365. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uważność i uwaga stają się niezwykle ważnymi wartościami zarządzania we współczesnym świecie biznesu. Żyjemy w coraz bardziej złożonej, błyskawicznie zmieniającej się rzeczywistości. Ta różnorodność, przejawiająca się w zderzeniu różnych pokoleń, kultur, talentów i często granicznie skrajnych osobowości, może stać się największym atutem każdej firmy. Ale tylko wtedy, gdy pracownicy i liderzy wspólnie wdrożą odpowiednią ideologię funkcjonowania firmy, opartą na szacunku, uwadze i uważności. Ideologia, która zakłada prawdziwe współdziałanie liderów i pracowników.

  Współczesny lider już nie tylko zarządza ludźmi, lecz działa w PERMANENTNEJ ZMIANIE. Dlatego do efektywnej pracy potrzebuje zupełnie nowego podejścia, nowych kompetencji i narzędzi. Uważność, włączanie pracowników w cele i działanie firmy oraz nowe „myślenia coachingowe” to największa siła skuteczności Firm i Zespołów współczesnego świata.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COMPLIANCE OFFICER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów, jest przedstawienie tematyki compliance z różnych perspektyw opartych na praktycznych przykładach. W trakcie studiów przedstawimy jak, w ramach istniejących struktur i rozwiązań organizacyjnych, zastosować różnorodne instrumenty do rozbudowy efektywnego systemu zarządzania compliance na miarę każdego przedsiębiorstwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COPYWRITING - JAKO NARZĘDZIE SPRZEDAŻY I REKLAMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Copywriting w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem naszego życia. Wszystko, co nas otacza, zostało zaprojektowane i napisane przez copywriterów. Od billboardów, przez reklamy telewizyjne i radiowe, aż po strony internetowe, blogi oraz opisy produktów (nie tylko w Internecie!). Każdego dnia masz kontakt z pracą projektantów treści. Nawet w tym momencie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wpływać na otaczający nas świat za pomocą klawiatury (zarabiając przy tym dobre pieniądze) – te studia są dla Ciebie!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nie tylko przygotowanie właścicieli, menedżerów i pracowników firm do  kompleksowego zastosowania takiego podejścia, wdrożenia strategii i narzędzi z zakresu Customer experience management, ale również przekazanie wiedzy, najnowszych rozwiązań i przykładów skutecznej komunikacji z klientami, zmiany myślenia i podejścia na takie, które jest oparte o empatię, szacunek i kulturę komunikacji z klientami.

  Filozofia Customer experience management nie tylko zmienia wewnętrze podejście do prowadzenia biznesu ale skutkuje wzrostem zaangażowania pracowników, zadowolenia klientów, jakości oferowanych produktów i usług jak również obniża koszty we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DATA DRIVEN DIGITAL MARKETING. MARKETING INTERNETOWY Z WYKORZYSTANIEM DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Marketing oparty na danych pozwala nam trzymać rękę na pulsie i kontrolować, czy działania, które podejmujemy i strategie, z których korzystamy osiągają założone przez nas cele. Pozwala również z dużą dozą pewności projektować przyszłe działania marketingowe, a także szacować ich efekty. Innymi słowy: mądra analiza danych pozwala nam nie tylko oceniać nasze dotychczasowe działania, ale również szacować i przewidywać dopiero nadchodzące trendy i oceniać nasze przyszłe działania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DATA SCIENTIST. ANALITYK DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  Będziesz umiał w praktyczny sposób wykorzystać wiedzę z zakresu eksploracji dużych wolumenów danych w obszarze finansów, ubezpieczeń, produkcji, logistyki i handlu. Odpowiednia analiza owych danych będzie mieć znaczący wpływ na rozwój firmy i poprawę jej konkurencyjności na rynku. Zdobędziesz wiedzę z wielu obszarów nauki: informatyki, matematyki i statystyki oraz nauczysz się wizualizować dane, analizować je i przekładać te  informacje na język korzyści.

  Poznasz praktyczne metody oraz zasady implementowania rozwiązań z zakresu zaawansowanej analizy danych w organizacjach.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIAGNOZA I TERAPIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nabycie kwalifikacji i przygotowanie do prowadzenia specjalistycznych zajęć o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami utrudniającymi im funkcjonowanie społeczne. 

  Studia są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela Dz.U. 2019 poz. 1450) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli z późniejszymi zmianami (Dz.U. 2017 poz. 1575).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA I PORADNICTWO ŻYWIENIOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nadwaga i otyłość, wynikające z nieprawidłowych nawyków żywieniowych, powodują wzrost zachorowań na choroby cywilizacyjne. Jednocześnie rosnąca świadomość zdrowotna społeczeństwa zwiększa zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu żywienia. Studia adresowane są do osób zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i umiejętności w temacie dietoterapii i profilaktyki żywieniowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DORADCA FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Doradca finansowy to osoba niezależna, która w pierwszej kolejności uwzględnia interes klienta, weryfikując przy tym potrzeby klienta, chroniąc go przed zjawiskiem missellingu. 

  Studia adresowane są do absolwentów, zainteresowanych praca lub już pracujących w zawodzie doradcy finansowego, a w szczególności pracownicy pośrednictwa finansowego w tym banki, ubezpieczyciele czy osoby pracujące przy inwestycjach – którzy chcą przygotować się do egzaminu na stopień zawodowy certyfikowanego konsultanta ds. finansowych organizowanym przez Związek Banków Polskich. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DORADCA PODATKOWY - PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalistów w dziedzinie podatków i doradztwa podatkowego stwarzamy Państwu możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych w tej tak potrzebnej na rynku pracy dziedzinie skupiając się nie tylko na zagadnieniach związanych bezpośrednio z szeroko rozumianą wiedzą z zakresu podatków, lecz również na zagadnieniach dotyczących specyfiki zawodu opartego na wiedzy z zakresu podatków i prawa podatkowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DORADZTWO ZAWODOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Profesja doradcy zawodowego to możliwość wykonywania usług w zakresie doradztwa zawodowego i polityki personalnej w takich placówkach, jak organizacje i instytucje rynku pracy i biznesu czy placówki służb mundurowych. Jako słuchacz kierunku zbudujesz swój warsztat coacha i nauczysz się wspierać ludzi w poszukiwaniu lub zmianie pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • E-MARKETING I E-COMMERCE. BIZNES W INTERNECIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia będą realizowane w formule online. Oznacza to, że 100% zajęć na tym kierunku jest prowadzonych zdalnie. Ponad 68% konsumentów w EU rozpoczyna swoje zakupy od wyszukiwarki. To liczba, która wzrosła czterokrotnie w ciągu ostatnich 3 lat. Nie ma chyba branży, która nie próbuje zaistnieć w Internecie – wykorzystując do tego lepiej lub gorzej dostępne narzędzia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Employer branding to działania firmy mające na celu budowanie jej wizerunku pracodawcy z wyboru.  W dobie „ery pracownika" pracodawcy muszą wykorzystywać nowoczesne formy dotarcia do potencjalnych kandydatów, dbać o atmosferę w miejscu pracy, kreować swoją markę w taki sposób, aby przyciągnąć  i zatrzymać najlepszych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FILM W SOCIAL MEDIACH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Treści video w social mediach zyskują na znaczeniu. Fakt, iż w strumieniach aktualności popularnych serwisów społecznościowych znajdujemy coraz więcej filmów nie jest przypadkiem. Prognozy Cisco wskazują, że video do 2022 roku będzie odpowiedzialne za nawet 80% ruchu w internecie. Dlatego formatu video nie sposób dziś pominąć w strategiach digital marketingowych.

  Dzięki video możemy nie tylko wyróżnić się w zalewie treści w mediach społecznościowych, ale także skutecznie zachęcić do kupna naszych produktów i usług. Badania przeprowadzone przez Google i National Association of Realtors pokazały, że oferty nieruchomości/domów zawierające video generowały 40% więcej zapytań od pozostałych.

  Ogromną zaletą video jest to, że format ten jest łatwy do skonsumowania. Video pozwala na przekazanie dużej ilości informacji w czasie krótszym niż ten, który potrzebny jest na przeczytanie artykułu blogowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ ACCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  • ACCA (the Association of CharteredCertifiedAccountants) jest szanowaną i rozpoznawaną oraz prestiżową, największą i najszybciej rozwijającą się organizacją na świecie, oferującą możliwości rozwoju zawodowego w zakresie finansów, rachunkowości i zarządzania. Posiada ponad 180 000 członków w ponad 180 krajach świata. 
  • Wychodząc naprzeciw wyzwaniom edukacyjnym oraz potrzebom rynku pracy Wyższa Szkoła Bankowa  ustawicznie poszerza i dostosowuje  swoją ofertę dydaktyczną do potrzeb rynku i zainteresowania studentów. Ukończenie studiów podyplomowych Rachunkowość finansowa  – ACCA umożliwia studentom połączenie dyplomu z kwalifikacją ACCA, która jest jedną z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, rozpoznawalną w branży finansowej na całym świecie.Kwalifikacja ACCA cieszy się uznaniem wśród pracodawców na całym świecie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FOTOGRAFIA CYFROWA I EDYCJA OBRAZU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Powszechna obecność fotografii w naszej codzienności sprawia, że wybieramy to medium jako podstawowe narzędzie komunikacyjne. Dążenie do doskonałości i oryginalności potęgowane jest przez rozwój technologii urządzeń fotograficznych i możliwościami programów edytorskich, jednak szczególnie istotne są umiejętności profesjonalnego z nich korzystania. Z tego powodu nauka fotografii i doskonalenie się w tej dziedzinie może okazać się użyteczne w wielu dziedzinach przyszłej aktywności zawodowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIALNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Grafika komputerowa i audiowizualne materiały występują dziś niemal wszędzie. Ich zastosowanie zwraca naszą uwagę m.in.: w katalogach, na plakatach, w Internecie, w tym social media, a także na ekranach w komunikacji i infrastrukturze miejskiej, czy na wydarzeniach (konferencje, koncerty) w formie prezentacji animowanych. Studia na tym kierunku pozwolą rozwinąć się pracownikom firm, które wykorzystują w swoich planach biznesowych social media, produkty oparte na projektach graficznych, a osobom spoza branży pomogą w realizacji celów marketingowych własnych działalności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HEADHUNTER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na obecnym, mocno konkurencyjnym rynku wygrywają te firmy, które mają świadomość, że to co ich odróżnia to już nie nowoczesna technologia, nowoczesny park maszynowy, nowe brandy, marki i produkty ale ludzkie zespoły, dobrze zmotywowane, lojalne, kreatywne, dbające o jakość swojej pracy, mające wpływ na zmiany.

  Poszukiwania pracowników wysoko wykwalifikowanych, kandydatów na stanowiska specjalistyczne czy menedżerskie wymaga od osób zajmujących się rekrutacją szerokiej wiedzy o rynku pracy, wiedzy biznesowej często branżowej, jak również niezwykłych umiejętności interpersonalnych pozwalających na nawiązanie kontaktu z ludźmi, którzy nie szukają aktywnie pracy i nie biorą udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  HR Business Partner to stanowisko, które stało się powszechniejsze w ostatnich latach i jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę specjalizacji i ekspertowa, także w HR. Rola HRBP w organizacji zmienia się wraz z jej potrzebami ale też wiedzą, kompetencjami i umiejętnością zarządzania nimi przez HRBP.

  Biznes oczekuje wsparcia, dialogu i doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W trakcie zajęć dowiesz w jakich obszarach i w jaki sposób warto wesprzeć biznes. Kierunek koncentruje się na procesach, przez które przechodzi pracownik w organizacji uwzględniając relacje: HRBP – manager, HRPB – pracownik, HRBP – Top Management, pracownik – manager.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INFORMATYKA ŚLEDCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W trakcie studiów Informatyka śledcza studenci uzyskają niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające, między innymi, identyfikować, pozyskiwać, oceniać, wyodrębniać i prawidłowo zabezpieczać materiał dowodowy. Przedstawione zostaną praktyki branżowe, regulacje prawne i organizacyjne oraz rozwiązania stosowane do badań nośników informacji i systemów teleinformatycznych (w tym komputerów i urządzeń mobilnych). Słuchacze poznają metody działania i warsztat pracy informatyka śledczego, w tym stosowane narzędzia i rozwiązania oraz elementy analizy kryminalistycznej. Omówione zostaną mechanizmy służące kontroli i analizie logów oraz rejestrów informacji w systemach IT a także zasady prowadzenia audytów opartych o normy bezpieczeństwa i przepisy dotyczące zarządzania i ochrony informacji. W ramach zajęć praktycznych studenci samodzielnie przeprowadzą badania laboratoryjne przykładowego materiału dowodowego oparte o dostępne narzędzia, metodykę oraz samodzielnie opracowane rozwiązania. Zaprezentowane zostaną także metody badania urządzeń uszkodzonych oraz, wymagających szczególnego podejścia, urządzeń nietypowych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INNOWACJE W ZARZĄDZANIU W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia to nowoczesne spojrzenie na zarządzanie w administracji publicznej, poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności menadżerskich w oparciu o współczesne osiągnięcia teorii i praktyki zarządzania publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia rozwiązań innowacyjnych w świadczeniu usług publicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I OCHRONA ZASOBÓW INFORMACYJNYCH W CYBERPRZESTRZENI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia powstały w oparciu o aktualne przepisy prawa oraz prognozowane potrzeby rynku pracy. Inspektor ochrony danych osobowych został sklasyfikowany jako zawód w przepisach Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 2014 r., który określono pod pozycją klasyfikacji zawodów i specjalności nr 242212.

  Na podstawie art. 37 ust. 5 Inspektor ochrony danych [IOD] - jest wyznaczany na podstawie kwalifikacji zawodowych, a w szczególności wiedzy fachowej  na temat prawa i praktyk w dziedzinie ochrony danych oraz umiejętności wypełnienia zadań. Studia zapewniają przygotowanie merytoryczne i praktyczne do wykonywania zawodu. W ramach współpracy z Pomorskim Biurem Inspektorów Ochrony Danych  możliwość pozyskania praktyk i  rozwoju w zawodzie Inspektora Ochrony Danych.

  Dodatkowo obecnie przetwarzanie danych osobowych odbywa się głównie w systemach teleinformatycznych. Zatem w programie studiów dodatkowo zagwarantowano szerszy materiał z zakresu ochrony zasobów informacyjnych  mając na celu poszerzenie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji w zakresie opracowywania i stosowania szeregu procesów i praktyk w celu ochrony komputerów, danych, sieci i programów przed atakami, uszkodzeniami i nielegalnym dostępem. Studia mają na celu wykształcić ekspertów poszukiwanych na rynku pracy, gdyż wiele organizacji boryka się z problemem znalezienia dedykowanego specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA DLA SAP ERP I PROGRAMOWANIE W JĘZYKU ABAP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  Studia mają na celu dostarczenie praktycznej wiedzy o systemach ERP na przykładzie oprogramowania firmy SAP. Są zorientowane na nabycie umiejętności niezbędnych do budowy oprogramowania w języku ABAP. W czasie każdych zajęć znaczna część czasu będzie poświęcona rozwijaniu umiejętności programistycznych.

  W czasie kursu poznasz, jak pisać programy z użyciem technologii takich jak: Smartforms, IDOC, BAPI, BADI, rozszerzenia User-exit. Ostatnia część kursu będzie poświęcona najnowszym technologiom SAP, włączając SAP HANA i SAP HANA cloud.

  Część studiów będzie poświęcona również najnowszym technologiom SAP, włączając SAP HANA i SAP HANA cloud.

  Absolwenci studiów otrzymują nieodpłatnie certyfikat ukończenia szkolenia ABAP – SAP ERP.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia zapoznają z wiedzą ekonomiczną umożliwiającą użycie języka angielskiego biznesowego w oparciu o przyswojone zagadnienia ekonomiczne. Pozwalają nabyć umiejętności swobodnego użycia specjalistycznego języka angielskiego w międzynarodowym środowisku zawodowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK NORWESKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Język norweski cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie na Pomorzu skąd blisko do Skandynawii. Studia z języka nowreskiego to kierunek, który otwiera nowe możliwości dla Uczestników studiów wychodząc na przeciw potrzebom rynku. Główną ideą studiów jest nauka i doskonalenie znajomości języka norweskiego, rozwój osobisty poprzez poznanie nowej kultury oraz wiedzy o życiu współczesnego społeczeństwa norweskiego. Słuchacz zdobędzie praktyczną wiedzę o kraju, dzięki temu będzie umiał odnaleźć się w pracy w norweskiej firmie, napisać CV. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Branża kosmetyczna jest sektorem dynamicznie rozwijającym się. Z roku na rok obserwujemy stały wzrost zainteresowania tą gałęzią nauki oraz zapotrzebowaniem na usługi z nią związane. Studia w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku kosmetologia charakteryzują się wysokim poziomem i kompleksowym ujęciem. Są przede wszystkim ukierunkowane na praktykę oraz przekazanie niezbędnej wiedzy z zakresu pielęgnowania urody, przeciwdziałania starzenia się skóry oraz profilaktyki zdrowia. Absolwenci kierunku kosmetologia będą pożądanymi pracownikami w salonach kosmetycznych, ośrodkach odnowy biologicznej i firmach kosmetycznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA LECZNICZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podczas studiów przekazywana jest wiedza na temat komplementarnego podejścia do kosmetologii i współpracy ze specjalistami z dziedzin medycznych. Absolwenci nabędą umiejętności stosowania różnych kategorii zabiegów i produktów kosmetycznych zgodnie z ich składem i przeznaczeniem. Należy zwrócić uwagę na to, że wykształcenie absolwentów kierunku jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy.

  Kosmetologia jest jedną z najprężniej rozwijających się branż na świecie, a dziedzina kosmetologii interdyscyplinarnej bardzo szybko rozpowszechnia się. Połączenie terapii estetycznych i prozdrowotnych, a także współpraca ze specjalistami innych dziedzin odpowiada na rosnące wymagania m.in.  klientów gabinetów kosmetologii i ośrodków wellness. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu terapii schorzeń i defektów skóry i ciała, co daje możliwość wsparcia leczenia dermatologicznego,  podologicznego, fizjoterpeutycznego czy dietetycznego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KSZTAŁCENIE ZDALNE - METODY I TECHNIKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nauczanie i uczenie się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych stanowi stałą składową rzeczywistość kształcenia na świecie i w naszym kraju. Wraz z rozwojem technologii, zmienia się także oblicze edukacji. Wdrażane w polskiej szkole nauczanie zdalne podyktowane jest nie tylko koniecznością transformacji współczesnej szkoły, ale stanowi także uatrakcyjnienie przestarzałych form nauczania.

  Nauczanie zdalne, jako jedna z form nauczania na odległość, jest nauczaniem niezależnym od miejsca i czasu, z zachowaniem bezpośredniego kontaktu jego uczestników (interakcja), charaktery-stycznego dla komunikacji przez sieć. Takie kształcenie wymaga nie tylko przeobrażenia i dostosowania dotychczasowych środków i metod pracy do nowego środowiska nauki, ale także zmiany własnych przyzwyczajeń, nabycia nowych kompetencji kadry pedagogicznej.

  Nauczyciel prowadzący zajęcia/kursy/wykłady zdalne musi odnaleźć się w nowej roli doradcy edukacyjnego, który utworzy uczącą się wirtualną społeczność, zmotywuje uczniów/studentów do samodzielnej pracy i będzie dostępny w trybie online niemal każdego dnia. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LEAN MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Lean Management  jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod doskonalenia operacyjnego stosowaną coraz częściej w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i logistycznych, a również odnoszącą pierwsze sukcesy w służbie zdrowia czy administracji  publicznej. Forma studiów oparta na praktycznych warsztatach i autorskich grach symulacyjnych zapewni Ci szybkie i efektywne pozyskanie wiedzy i rozwinięcie umiejętności  stosowania  z powodzeniem w  praktyce narzędzi  efektywnego zarządzania firmami poprzez budowę kultury ciągłego doskonalenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MARKETING KULTURY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Marketing Kultury masz okazję poznać najlepsze praktyki komunikacji marketingowej. Spotykać się z Tobą będą praktycy pracujący w lub dla instytucji kultury. Niezależnie od tego, czy będzie weekend, czy dzień powszedni, żaden kryzys Ciebie nie zaskoczy. Ponadto nauczysz się, w jaki sposób odczytywać dane wynikające z działań w Internecie oraz co dalej z tym możesz zrobić. Zobaczysz, że najciekawsze akcje promocyjne i eventy nie zawsze miały za sobą milionowe budżety - liczy się przede wszystkim pomysł. I właśnie tego Cię nauczymy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER CSR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zgodnie z filozofią CSR rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko dbałość o projekty, ich jakość i wyniki finansowe. To również odpowiedzialność, jaką wywierają jego działania na atmosferę pracy, relacje z kontrahentami i środowisko. CSR to otwarcie się na szersze aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i wspieranie zgłaszanych przez nich inicjatyw.

  Jeśli lubisz pracować z ludźmi, angażują Cię akcje społeczne i chciałbyś realizować projekty, które realnie wpływają na jakość życia innych - ten kierunek jest dla Ciebie! Świadomi liderzy są w stanie poprowadzić przedsiębiorstwa w kierunku społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie człowiek i środowisko są równie ważne jak rozwój organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER DS. EKSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie ekspansji zagranicznej. Studia dostarczą wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Absolwenci zdobędą także umiejętności podstaw prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych oraz wypełniania dokumentów handlowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER JAKOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  Studia dają możliwość przygotowania do egzaminu i uzyskania międzynarodowego certyfikatu Pełnomocnika Systemu Zarządzania Jakości (TÜV NORD Polska), Menedżera Systemu Zarządzania Jakością (TÜV NORD Polska) oraz Auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością (TÜV NORD Polska). Studia te dostarczają obszernej wiedzy i kwalifikacji wymaganych na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością. Przygotowują do fachowego wdrożenia i doskonalenia systemów zarządzania jakością w różnych organizacjach oraz do profesjonalnego przeprowadzania auditów wewnętrznych.

  Każdy ze słuchaczy otrzyma komplet akredytowanych materiałów dydaktycznych (TÜV NORD Polska) niezbędnych do przygotowania się do międzynarodowych certyfikacji.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEURODYDAKTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarne studia podyplomowe, w czasie których uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi osiągnięciami neurodydaktyki, a przede wszystkim będą uczyć się wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennej praktyce edukacyjnej. Słuchacze dowiedzą się w jaki sposób planować i prowadzić zajęcia aby jak najefektywniej rozwijać i wykorzystywać potencjał uczniów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NOWE MEDIA I DZIENNIKARSTWO INTERNETOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nowe media zmieniają się wraz z upływem czasu, rozwoju nowych technologii, form przekazu i komunikacji z odbiorcą. Nigdy dotąd tak wiele informacji nie wymagało od nas przetworzenia, by nie utonąć w morzu wiadomości, ale wiedzieć to, co ważne. Świat przyspieszył, ale przekazywanie informacji, dziennikarstwo pozostały zawodami niezmiennie potrzebnymi. 

  Nasze studia pomogą odnaleźć się ich uczestnikom w tworzącym się i wciąż zmieniającym ekosystemie wiedzy i informacji, opanować natłok informacji, korzystać z nowych narządzi komunikacji, przewidywać trendy i umieć je wykorzystać w codziennej pracy.

  Forma studiów oparta na praktycznych warsztatach oraz doświadczeniach wykładowców pracujących w mediach zapewni szybkie i efektywne pozyskanie wiedzy. Zapewni też nabycie umiejętności skutecznego wykorzystywania nowych technologii i komunikowania się: pisania czy mówienia tak, by zostać zrozumianym i usłyszeniu tego, co w świecie ciągłej zmiany jest najważniejsze. Celem studiów jest przekazanie niezbędnej wiedzy dziennikarskiej oraz umożliwienie zdobycia niezwykłych umiejętności warsztatowych. 

  Słuchacze przekonają się, że dziennikarstwo to misja, wymarzona praca, najciekawszy i najpiękniejszy zawód na świecie, który wymaga nieustannego uczenia się, korzystania z najnowszych technik i narzędzi komunikacji. Wciąż muszą doskonalić swój warsztat, być najlepszymi w swojej dziedzinie. Muszą być rzecznikami prawdy i czuć radość z tego, co robią. Studia realizowane są w systemie blended learning czyli 60 godz. zajęć stacjonarnie, 114 godz. w formie online.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA MARII MONTESSORI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagogika Montessori przechodzi swój renesans. Wśród rodziców , którzy szukają dla swoich dzieci alternatywnych form nauczania oraz dla nauczycieli, którzy nie są zadowoleni z konwencjonalnej metodyki pracy. W związku z tym powstaje coraz więcej placówek Montessori: przedszkoli, szkół oraz liceów. Rośnie tym samym zapotrzebowanie na nauczycieli, którzy mogliby podjąć pracę w tej metodzie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PLANOWANIE PRODUKCJI – NOWOCZESNE NARZĘDZIA: SAP, SIMATIC IT PREACTOR APS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kładą nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na efektywne tworzenie planów produkcyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych APS. Podczas studiów zdobędziesz praktyczną wiedzę o planowaniu produkcji w systemach SAP S/4 HANA i Siemens Opcenter APS oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do pełnienia roli planisty. Dodatkowo nauczysz się zaawansowanej obsługi systemu SAP w zakresie planowania produkcji oraz systemu Siemens Opcenter APS w zakresie harmonogramowania produkcji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAWO GOSPODARCZE DLA MENADŻERÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Prowadzenia działalności gospodarczej wymaga nie tylko praktyki i wiedzy  ekonomicznej, ale także znajomości i uwzględniania kontekstu prawnego podejmowanych decyzji i możliwych ich prawnych następstw. Forma studiów oparta  na połączeniu teoretycznej wiedzy z analizą  praktycznych przypadków  pozwoli na szybkie rozumienie zależności pomiędzy podejmowanymi decyzjami ekonomicznymi i  ich prawnymi uwarunkowaniami i skutkami. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAWO NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest praktyczne i kompleksowe zaznajomienie słuchaczy z aktualną problematyką prawną rozwoju nowych technologii. Uczestnicy zapoznają się na studiach z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie prawnej ochrony nowych technologii, ich ekspansji na rynki zagraniczne. 

  Studia skierowane są do osób pragnących zdobyć lub poszerzyć wiedzę w zakresie rozwiązań prawnych odnoszących się do nowoczesnych technologii. Kierunek ten w szczególny sposób dedykowany jest dla przedstawicieli szeroko pojętych zawodów prawniczych oraz menedżerów zarządzających projektami, w sektorze mediów, IT i telekomunikacji, ale także dla pracowników instytucji publicznych odpowiedzialnych za obszar nowych technologii, oraz innych osób zajmujących się prawem nowoczesnych technologii.

  Program studiów obejmuje nie tylko specjalistyczne aspekty prawne związane z szeroko pojętymi nowoczesnymi technologiami, ale także liczne zagadnienia pozaprawne, takie jak zarządza nie projektami IT, strategie outsourcingu czy też negocjacje umów IT. Prowadzący to w dużej mierze praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie. Studia będą prowadzone według metody studium przypadku.

  Metoda ta umożliwia zaangażowanie uczestników studiów w proces kształcenia i umożliwia rozwinięcie wiedzy praktycznej.  Uczestnicy studiów dzięki tej metodzie zrozumieją praktyczne problemy prawne, biznesowe i technologiczne. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA APLIKACJI INTERNETOWYCH. JUNIOR WEB DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  • Znajomość HTML/CSS, podstaw technik multimedialnych związanych z WWW – w tym umiejętność tworzenia layoutu HTML/CSS na podstawie projektu graficznego.
  • Poznasz JavaScript, frameworki (jQuery, Bootstrap, AngularJS) i systemy zarządzania treścią.
  • Zdobędziesz umiejętność tworzenia layoutów na potrzeby urządzeń mobilnych – mobile Web.
  • Będziesz przygotowany do egzaminu certyfikującego MS 70-480 PROGRAMMING IN HTML5 WITH JAVASCRIPT AND CSS3. Do tego egzaminu certyfikującego możesz przystąpić za dodatkową opłatą.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA JAVA WEB DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podczas gdy inne technologie zyskują i tracą popularność Java od ponad dwudziestu lat jest w top 3 najczęściej używanych języków programowania na świecie. Jednocześnie programiści Javy są stale w czołówce najczęściej poszukiwanych specjalistów IT. Mając doświadczenie w tej dziedzinie możesz pracować w każdym rozwiniętym kraju świata, lub zdalnie z własnego tarasu. Programistów Java zatrudniają startupy i największe korporacje.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA PYTHON DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  • Nauczysz się podstawowych komend i konstrukcji języka Pythona
  • Poznasz dobre praktyki związane z pisaniem kodu, zrozumiesz ich znaczenie
  • Dowiesz się jak w praktyce użyć mechanizmów języka Python, a także świadomie dobrać i zastosować typ danych właściwych dla rozwiązywanego problemu
  • Nauczysz się świadomie używać bibliotek i fragmentów kodów
  • Uzyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia i projektowania aplikacji mobilnych oraz webowych

  Celem studiów jest zapoznanie uczestników z technikami programowania w języku Python, 
  a także dokładnego poznania najpopularniejszych oraz użytecznych pakietów z punktu widzenia przetwarzania i analizy danych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia prezentują wiedzę na temat aranżacji wnętrz w pigułce i są znakomity punktem wyjścia dla każdego, kto po studiach innych kierunków czuje potrzebę pracy twórczej i chce sprawdzić, czy nadaje się na dekoratora, aranżera, stylistę.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE I ARCHITEKTURA ZIELENI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wskazanie uczestnikom studiów tajników kreowania terenów zieleni jako spójnej, funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni wypełnionej kompozycją roślin ozdobnych oraz elementów małej architektury. Program stworzony został tak, aby wiedzę teoretyczną zastosować w pracy twórczej i sprawdzić się w roli projektanta zieleni. Studia obejmują również praktyczne umiejętności obsługi programów Revit, Sketch UP i pracy z klientem od analizy terenu po sporządzanie projektu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program studiów jest zgodny z przepisami prawa, w szczególności uwzględnia wymagania określone rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2019 poz. 1450).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DLA PSYCHOLOGÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest uzyskanie kwalifikacji pedagogicznych niezbędnych do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa oraz przygotowanie słuchaczy do kompleksowej realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych, dydaktycznych, diagnostycznych i terapeutycznych w przedszkolach, szkołach oraz placówkach systemu oświaty. W trakcie praktyk pedagogicznych absolwenci nabędą umiejętności zawodowe przez aktywną realizację zajęć edukacyjnych oraz zadań z obszaru  pomocy psychologiczno-pedagogicznej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  • Celem studiów jest praktyczna praca nad warsztatem i samoświadomością obecnych i przyszłych liderów w organizacjach, aby mogli być bardziej skuteczni w zmieniającym się otoczeniu rynkowym oraz potrafili umiejętnie zarządzać organizacjami.
  • Rozwój nowych technologii, globalizacja, masowe wykorzystywanie mediów społecznościowych oraz nieustanne transformacje przedsiębiorstw powodują konieczność poszukiwania nowych umiejętności i narzędzi zarządzania. Program studiów jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie - zakłada poznanie praktycznych, skutecznych i nowoczesnych technik oraz narzędzi angażowania zespołów oraz osiągania celów biznesowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHODIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychodietetyka to dziedzina łącząca wiedzę psychologiczną z wiedzą dotyczącą żywienia i zdrowia. Dzięki połączeniu dwóch dziedzin – psychologii i dietetyki – możemy skuteczniej pomóc ludziom w zmianie stylu życia, który służy poprawie zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Również leczenie zaburzeń odżywiana, takich jak anoreksja, bulimia, ortoreksja, niedowaga, nadwaga i otyłość, opiera się na ścisłej współpracy psychologów z dietetykami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA BIZNESU Z CERTYFIKATEM FRANKLIN UNIVERSITY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach zdobędziesz wiedzę z psychologii biznesu, zrozumiesz rozmaite mechanizmy ludzkich zachowań, poznasz psychologiczne aspekty zarządzania oraz inwestowania. Wytrenujesz m.in. skuteczne taktyki negocjacyjne i mediacyjne, zidentyfikujesz typowe zachowania konsumenckie oraz tajniki psychologii reklamy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA REKLAMY I KOMUNIKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od początku istnienia reklamy stosujemy pewne taktyki i praktyki komunikacyjne. Część z nich nie działa, część działa, ale czy wiemy dlaczego tak się dzieje? Jakie mechanizmy sprawiają, że od produktu A wolimy produkt B? Dlaczego odbiorcy z chęcią słuchają jednej marki, a drugiej nie lubią? Podstawą jest bardzo dobre poznanie współczesnego konsumenta, ponieważ to z nim rozmawia nasza marka. Jak prowadzić rozmowę, byśmy doszli w tej podróży do wspólnego celu? Nauczymy Cię tego na studiach podyplomowych Psychologia reklamy i komunikacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOONKOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarna dziedzina Psychoonkologii jest odpowiedzią tak na potrzeby pacjenta onkologicznego, jak i jego oczekiwania odnośnie jakości życia i procesu leczenia. W XXI wieku kolejne odkrycia medyczne, doskonalenie sztuki leczenia pacjentów i wydłużanie ich życia, podwyższanie statusu socjoekonomicznego, ale też niewłaściwy styl życia i szybki rozwój cywilizacyjny wpływają na rozpowszechnianie się chorób nowotworowych. Podobnie jak choroba nowotworowa jest złożonym i wieloczynnikowym procesem, tak i towarzyszenie pacjentowi, jego rodzinie i bliskim w procesie zdrowienia i umierania dzieje się wielotorowo i obejmuje wsparcie na wszystkich etapach choroby.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOSOMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychosomatyka to nauka opisująca wpływ czynników psychicznych na stan zdrowia organizmu człowieka. Szybie tempo życia, konieczność dostosowania do ciągłych zmian, brak poczucia stabilizacji i nawarstwiający się stres powodują zachwianie balansu ciała i umysłu.

  Rok 2020 naznaczony dodatkowo został niecodziennym stanem epidemiologicznym w skali globalnej,  którego efekty możemy obserwować w obecnej chwili w postaci m.in. Stresu pourazowego osób, które straciły pracę, jak i spodziewać się oddalonych w czasie skutków, które dotyczą wielu pokoleń. Choroby i zaburzenia na tle psychicznym powodują reakcje w całym organizmie - nowoczesna medycyna, rehabilitacja i profilaktyka wymaga zatem holistycznego podejścia do problematyki wpływu emocji na ciało.

  Dowiedz isę więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychotraumatologia jest stosunkowo nową dziedziną psychologii, zajmującą się badaniem zjawisk i mechanizmów występujących po doświadczeniu sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu, pomocą osobom, które doświadczyły trudnych sytuacji i kryzysów oraz metodą pracy i rozumienia zjawisk psychicznych. Ze względu na fakt, że trauma jest stanem psychicznym wywołanym działaniami czynników zewnętrznych, zagrażających zdrowiu lub życiu, które prowadzą do głębokich zmian w funkcjonowaniu człowieka i jej rezultatem mogą być utrwalone trudności w powrocie do poprzedniego funkcjonowania, psychotraumatologia znajduje szerokie zastosowanie w pracy socjalnej, w instytucjach zajmujących się niesieniem szeroko rozumianej pomocy psychologicznej, w instytucjach zajmujących się terapią uzależnień, a także w pracy nauczyciela czy pedagoga szkolnego, a także opiniowaniu sądowym lub na potrzeby dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Kierunek opracowany we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium oraz Stowarzyszeniem G-Recht w Heidenheim.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ I CONTROLLING FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie wiedzy opartej na praktycznych doświadczeniach, która umożliwi wykonywanie zawodu nowoczesnego księgowego, jak również przygotuje do prowadzenia własnego biura rachunkowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SAP S4/HANA - NOWOCZESNY SYSTEM ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  SAP S/4 HANA to podstawa cyfrowa, która łączy przedsiębiorstwo z klientami, sieciami biznesowymi, Internetem Rzeczy, Big Data i nie tylko. Jeśli chcesz wykorzystać swoje atuty, naucz się kontrolować i zarządzać przedsiębiorstwem w czasie rzeczywistym dzięki SAP S/4HANA i wykorzystaj możliwości, jakie daje technologia IT na świetnie rozwijającym się rynku pracy w Polsce. Studia są nowością w naszym kraju.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SOCIAL MEDIA I ZINTEGROWANY MARKETING INTERNETOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  • Dziś, dobry specjalista od mediów społecznościowych znajdzie zatrudnienie w agencjach interaktywnych i działach marketingu. Oczywiście pod warunkiem, że będzie miał wiedzę i będzie na bieżąco z trendami. 
  • Te studia tworzyłem z myślą o tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych praktyków. Przygotowałem program tak, by zachować odpowiednie proporcje pomiędzy bazą wiadomości na temat marketingu i klienta, a nowościami związanymi z nowymi mediami i coraz to ciekawszymi narzędziami z arsenału social media guru. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA Z CERTYFIKATEM AUDITORA SYSTEMU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu przekazanie, usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat ochrony środowiska, gospodarki odpadami, energetyki i zrównoważonego rozwoju oraz aspektów prawnych z tym związanych, a także aspektów ekonomicznych zarządzania ochroną środowiska. Rośnie świadomość i oczekiwania społeczeństwa w tym zakresie, a porozumienia międzynarodowe, wraz ze wzrostem postępu technologicznego i dostępności technologii sprzyjającej czystemu środowisku, wymuszają stosowanie coraz ostrzejszych rozwiązań prawnych, związanych z utrzymaniem czystości w gminach.

  Także przedsiębiorcom stawiane są coraz wyższe wymagania w tym zakresie, a korzystanie ze środowiska obarczone są dotkliwymi opłatami, stąd opłaca się stosowanie czystych technologii i wygaszanie tych, co szkodzą środowisku. Ochrona środowiska może być opłacalną działalnością, ze względu na wciąż wzrastające opłaty. Ważna jest więc świadomość i zwiększanie wiedzy urzędników i pracowników przedsiębiorstw, jak wykorzystać dostępne środki do kształtowania czystego środowiska dla dobra ogółu społeczeństwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPECJALISTA DS. TRANSPORTU I LOGISTYKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Specjaliści, którzy potrafią skoordynować ze sobą szereg procesów, są poszukiwani na rynku pracy. Dziś niezbędna jest znajomość wszystkich etapów łańcucha dostaw oraz narzędzi niezbędnych do jego optymalizacji. W branży logistyczno-transportowej konieczna jest interdyscyplinarność, czyli wykorzystanie wiedzy różnych dziedzin: marketingu, zarządzania, ekonomii i finansów oraz znajomość sektora transportu i logistyki w różnych obszarach gospodarki. Bardzo przydatna jest również wiedza na temat zarządzania firmą i sposobu jej funkcjonowania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPECJALISTA HR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Preferencje pracodawców przy zatrudnianiu wskazują na potrzebę łączenia umiejętności w zakresach twardego i miękkiego HR. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, przygotowaliśmy program  pozwalający Ci na nabycie różnorodnej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Globalizacja i informatyzacja naszego świata znacząco wpływa na funkcjonowanie działających na rynku przedsiębiorstw, kontakt z odległymi Państwami staje się coraz bardziej dostępny i prosty, a praktycznie nieograniczony przepływ ładunków staje się wielką szansą dla wielu przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Testowanie oprogramowania jest jedną ze specjalistycznych dziedzin współczesnej informatyki. W niedoskonałym świecie stanowi istotny element procesu zapewniania jakości i pomaga we właściwej ocenie zagrożeń w trakcie trwania projektu. Jest nieodzownym elementem wytwarzania, realizowanym przez specjalistów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TŁUMACZENIA EKONOMICZNO-PRAWNE W BIZNESIE – JĘZYK ANGIELSKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest kształcenie tłumaczy poprzez nauczanie tłumaczenia tekstów ekonomicznych i prawnych na język obcy i z języka obcego oraz przygotowanie do egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego. Studia pozwalają zdobyć wiedzę z zakresu terminologii specjalistycznej i strategii tłumaczeń z dziedziny ekonomii i prawa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • USER EXPERIENCE - PROJEKTOWANIE APLIKACJI, PRODUKTÓW I USŁUG - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W produkcji oprogramowania, produktów oraz usług coraz większy nacisk kładzie się na ich przyjazny i użyteczny charakter, stąd rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy na osoby posiadające wiedzę i praktyczne umiejętności w projektowaniu, badaniu i analizowaniu User Experience. Przygotowaliśmy studia pozwalające zdobyć kwalifikacje w zakresie projektowania aplikacji i produktów cyfrowych z naciskiem na User Experience – dziedzinę łączącą świat IT ze światem psychologii, designu, marketingu i analizy biznesowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WINDYKACJA I ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W wielu firmach przywiązuje się wagę głównie do sprzedaży, produkcji czy zakupów. Wyniki biznesowe natomiast nieodłącznie powiązane są z płynnością finansową i skutecznymi działaniami windykacyjnymi. Podczas studiów zdobędziesz wiedzę i zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, dostosowanego do obecnych realiów gospodarczych zarządzania wierzytelnościami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Program kierunku zawiera minimalne wymogi programowe ustalone przez ministra właściwego do spraw budownictwa, gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE EFEKTYWNOŚCIĄ E-SPRZEDAŻY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rosnąca liczba sklepów internetowych jest naturalną koleją rzeczy w dobie cyfryzacji. W ostatnim czasie konkurencja na rynku digital rośnie w jeszcze szybszym tempie. Klasyczne zwiększenie sprzedaży oraz techniki zarządzania e-handlem przechodzą transformację, dlatego konieczne jest nowe podejście do zarządzania efektywnością e-sprzedaży. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE FINANSAMI PRZEDSIĘBIORSTW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Profesjonalne przygotowanie do wdrażania nowych rozwiązań w zakresie kształtowania struktury kapitału i odpowiedniego poziomu kapitału obrotowego netto, wyceny przedsiębiorstw, wykorzystania  inżynierii finansowej, oceny projektów inwestycyjnych, tworzenia planów finansowych, analizy sprawozdań finansowych przy uwzględnieniu możliwych dla przedsiębiorstwa strategii podatkowych oraz ryzyka.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE KRYZYSEM I ZMIANĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie kryzysem i zmianą to tematy, które w ostatnim czasie nabrały szczególnego znaczenia. Każda nieprzewidziana, gwałtowna zmiana w samej firmie lub środowisku społecznym, ekonomicznym czy politycznym, w którym firma działa, może stanowić dla niej ogromne wyzwanie.

  Zarządzanie kryzysem tak, aby spowodował jak najmniejsze straty materialne i psychologiczne dla organizacji to wyzwanie, któremu musza sprostać współcześni menedżerowie. Umiejętność skutecznego wprowadzania zmian w organizacji i radzenia sobie z pojawiającymi się sytuacjami kryzysowymi, to nieodłączna część biznesu i ważne kompetencje liderów przyszłości. Przyszłości, w której z całą pewnością czeka nas jeszcze wiele zmian i kryzysów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie kryzysowe to działalność organów administracji publicznej będąca elementem kierowania bezpieczeństwem narodowym, która polega na zapobieganiu sytuacjom kryzysowym, przygotowaniu do przejmowania nad nimi kontroli w drodze zaplanowanych działań, reagowaniu w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych, usuwaniu ich skutków oraz odtwarzaniu zasobów i infrastruktury krytycznej. 

  Studia przygotowane w oparciu o ustawę z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz. U. z 2019 r. poz. 1398, z 2020 r. poz. 148, 284, 374, 695). 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu przekazanie Ci klucza do efektywnego zarządzania realizowanymi projektami niezależnie od branży, w której pracujesz i roli, jaką w nich pełnisz. Program uwzględnia zarówno środowisko projektów inwestycyjnych, jak i informatycznych, organizacyjnych, marketingowych, a nawet naukowych.

  Stąd w programie spojrzenie okiem wymagań kompetencyjnych International Project Management Association (IPMA), metod zaczerpniętych z Project Management Body of Knowledge (PM BOK), PRINCE 2 oraz zwinnego podejścia AgilePM. Siłą programu jest duża ilość zajęć z obszaru miękkich (behawioralnych) umiejętności kierownika projektu. Wszystkie zajęcia prowadzą cenieni trenerzy i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w pracy w projektach i zarządzania dużymi zespołami. Zajęcia w większości opierają się na pracy warsztatowej (minimum teorii – maksimum praktyki).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM SPOŁECZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie kadry zarządzającej, pracowników i wolontariuszy przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, takich jak: spółdzielnie socjalne, spółki non profit, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, fundacje. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE INNOWACJĄ W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dzisiejszy rynek charakteryzuje się ogromną zmiennością. Wynika ona nie tylko ze - z całą pewnością “ciekawych czasów”, których przyszło nam żyć - ale z mnogości dostępnych rozwiązań technologicznych, narzędziowych, coraz to nowych trendów, które dominują nasze rozmowy, by za chwilę zniknąć i ustąpić miejsce kolejnym. “Pomysł jest wart złotówkę” - to popularne powiedzenie wśród inwestorów.

  Co zatem sprawia, że niektóre pomysły przeobrażają się w rzeczywistość? Co zrobić, by na bazie innowacji zbudować trwałe przedsiębiorstwo, które odniesie sukces? Nasz zespół praktyków, którzy nie tylko od wielu lat działają w takich obszarach rynku jak strategia biznesu, inwestycje, consulting, doradztwo marketingowe, inwestycyjne, ale także sami prowadzą własne przedsiębiorstwa - krok po kroku przeprowadzą Cię przez drogę od idei - po zbudowanie wokół niej zespołu kompetentnych ludzi, skuteczne wdrożenie i kapitalizowanie Twojego pomysłu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE SYTUACJĄ KRYZYSOWĄ W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ochrona zdrowia jest jedną z najbardziej podatnych i wrażliwych na kryzys branż, dlatego że mamy tu do czynienia ze zdrowiem i życiem ludzkim.  Podmioty lecznicze do sytuacji kryzysowych raczej się nie przygotowują, a poważny problem może pojawić się nagle i w najmniej oczekiwanym momencie, jak np. fatalny w skutkach błąd lekarza, odmowa udzielenia pomocy, pomyłka medyczna, awaria sprzętu ratującego życie, zwolnienia i strajk pracowników, niezadowolony z obsługi pacjent itd.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wykształcenie kadry menedżerskiej do efektywnego działania, tak by w sposób nowoczesny, twórczy i samodzielny potrafiła w warunkach gospodarki rynkowej zarządzać jednostkami opieki zdrowotnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE W OŚWIACIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia stanowią kompendium wiedzy i umiejętności dla potencjalnego kandydata obejmującego stanowisko kierownicze w szkołach/placówkach oświatowych; wyposażają absolwentów w umiejętności niezbędne do sprawnej i twórczej organizacji i zarządzania szkołą, podnoszenia jakości pracy szkół oraz planowania regionalnej polityki oświatowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI Z CERTYFIKATEM FRANKLIN UNIVERSITY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia zwracają uwagę na znaczenie Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla sukcesu menedżera i całego przedsiębiorstwa. Pozwolą słuchaczom na nabycie różnorodnej wiedzy i umiejętności na temat zarządzania pracownikami w firmie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI. KADRY I PŁACE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu zarządzania personelem, prawa pracy, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, podatkowej i ZUS.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM ZDALNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu przygotowanie kadry/managerów w obszarze skutecznego zarządzanie zespołem rozproszonym, zespołem, który pracuje na odległość, zespołem który pracuje z domu, zagranica itd. Podczas studiów dowiemy się jak pracować z każdym w każdej przestrzeni, obszarze poza biurowym, jak motywować, jak organizować prace i jakie narzędzia mogą nam pomoc w budowaniu i utrzymaniu efektywnych zespołów zdalnych (remotely).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZINTEGROWANY SYSTEM INFORMATYCZNY SAP ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie specjalistów doskonale wykształconych do pracy z wykorzystaniem zintegrowanych systemów informatycznych. System SAP, dzięki koordynacji procesów produkcyjnych, buduje przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw, a studia na tym kierunku pozwalają zdobyć praktyczne i coraz częściej doceniane na rynku pracy umiejętności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni

Opinie (0)


PODYPLOMOWE