BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP - STUDIA PODYPLOMOWE

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego bhp - studia podyplomowe możesz podjąć na 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania

   Bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego bhp - studia podyplomowe

   Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego bhp - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2023/2024
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego bhp - studia podyplomowe możesz podjąć na 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych | bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego bhp - studia podyplomowe - uczelnie >

   Studia skierowane są do wszystkich absolwentów szkół wyższych zainteresowanych tematyką BHP, którzy chcieliby zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub uaktualnić swoją wiedzę w tym zakresie. Kierunek będzie odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i pracowników z dłuższym stażem.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   W rekrutacji na kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP zwykle może wziąć udział każdy, kto ukończył studia co najmniej I stopnia. Zwykle nie jest wymagane doświadczenie, wystarczy jedynie wysłać zgłoszenie. Nauka może się wiązać z dodatkowymi kosztami np. opłatami rekrutacyjnymi czy czesnym. O akceptacji kandydatów może decydować kolejność zgłoszeń. Na kierunku może także obowiązywać limit osób.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP?

   Kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Studenci mogą zdobyć wiedzę teoretyczną na wykładach oraz zwiększyć swoje umiejętności praktyczne podczas ćwiczeń czy warsztatów. Często mają także możliwość wzięcia udziału w projektach. Zajęcia prowadzone są przeważnie przez pracowników dydaktycznych uczelni i doświadczonych specjalistów np. managerów, ratowników medycznych czy osób zatrudnionych w stacjach sanitarno-epidemiologicznych. Studia mogą również umożliwić słuchaczom dodatkowych certyfikatów potwierdzających kompetencje zawodowe.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP możemy podzielić na:

   1. Typ

    

   2. Tryb:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP zdobywają szeroką wiedzę w tym zakresie. Mogą zapoznać się z zasadami eksploatacji maszyn i obiektów budowlanych oraz podstawami ochrony przeciwpożarowej. Uczą się również, jakie skutki niosą sytuacje niebezpieczne w środowisku pracy. Dzięki temu studenci mogą samodzielnie przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego. Słuchacze dowiadują się często także, jakie są środki ochrony osobistej i w jaki sposób prawidłowo z nich korzystać.

   Zagadnienia, które mogą się znaleźć w programie kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP, to np.:

   • prawna ochrona pracy
   • zarządzanie ochroną pracy
   • podstawowe kierunki kształtowania warunków bezpieczeństwa pracy i ergonomii

   W trakcie studiów słuchacze mogą również uczestniczyć w zajęciach z psychologii, które omawiają zachowania ludzi w organizacji oraz budują zdolności komunikacyjne.

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP?

   Studia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY Z CERTYFIKATEM AUDITORA WEWNĘTRZNEGO BHP?

   Absolwenci kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP są przygotowani do wykonywania zadań w służbach do pracy w służbach BHP w różnych gałęziach gospodarki. Mogą szukać zatrudnienia zarówno w firmach usługowych, jak i działach zajmujących się tą tematyką w przedsiębiorstwach i organizacjach. Absolwenci mają również możliwość prowadzenia szkoleń i kursów. W zależności od doświadczenia mogą również starać się o stanowiska kierownicze lub starszych specjalistów czy inspektorów.

   Możliwości zatrudnienia po ukończeniu kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy z certyfikatem auditora wewnętrznego BHP to m.in.:

   • inspektor ds. BHP
   • specjalista ds. BHP

    

   Zobacz inne kierunki ochrona i bezpieczeństwo

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki ochrona i bezpieczeństwo - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)