POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

WYDZIAŁ MEDYCZNY I NAUK O ZDROWIU

Kierunki studiów: kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, pielęgniarstwo pomostowe, położnictwo pomostowe, zdrowie publiczne, kierunek lekarski (medycyna), wychowanie fizyczne w zdrowiu publicznym, wychowanie fizyczne, terapia zajęciowa, sport, fizjoterapia, elektroradiologia Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII UWM

Kierunki studiów: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, budownictwo, geoinformatyka, turystyka i rekreacja, inżynieria środowiska Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Kandydat Ocena odpowiedz

Hejt za dyskryminację osób niepełnosprawnych! Mało kto robi tak pod górkę sportowcom z niepełnosprawnością którzy chcą studiować sport jak oni.

MD Ocena odpowiedz

Poziom zajęć bardzo niski. Kadra nudna i chamska, zero entuzjazmu. Budynki oddalone od siebie, że trzeba latać po mieście. W dodatku są stare, brzydkie i niewyremontowane. Wybór specjalizacji to fikcja. Dostępne są tylko te, które pasują uczelni.

Studentka || roku WF Ocena odpowiedz

Co za pierdoły ludzie opowiadacie.. bieganie po całym mieście? AWF w Poznaniu jest chyba najbardziej zwartym kampusem w mieście. Dla studenta Akademii Wychowania Fizycznego przejście 150 metrów na basen jest problemem? To coś chyba tu nie gra. Za trudna anatomia i podręczniki state? To są studia a nie przedszkole, dostajesz materiały, fundament a resztę trzeba grzebać we własnym zakresie, materiałów uczelnianych jest mnóstwo chociażby w czytelni! Ludzie to już nie szkoła, że podadzą Wam na tacy co jest do zrobienia, na STUDIACH 90% to samokształcenie, zadaniem kadr jest tylko kierunkowanie nas w danych dyscyplinach. Moim zdaniem uczelnia ma wysoki poziom a kadra w większości podchodzi do pracy profesjonalnie. Oni już na samym początku mówią, że kto wiąże przyszłość z kultura fizyczna będzie się starał doczytywal i się realizował, a kto przyszedł tu z braku laku będzie tylko narzekał i za przeproszeniem pieprzyl głupoty. Naprawdę jest to bardzo krzywdzące dla uczelni i dla nas studentów, którzy się starają i rozumieją że przyszedł czas na wzięcie życia we własne ręce. Gdyby ktoś się wahał to naprawdę polecam, uczelnia na 5+!

Student Ocena odpowiedz

Nie polecam nikomu, naprawdę! Poziom uczelni jest bardzo słaby, od studentów nie wymaga się nic. Uczelnia stara, jak na Akademie WYCHOWANIA FIZYCZNEGO jedno boisko to naprawdę ubogie zaplecze, na uczelni odbywają się tylko zajęcia teoretyczne, a na basen czy inne zajęcia sportowe trzeba biegać po całym mieście. Bo przecież awf dysponuje jedna sala. Parodia. Pomoce dydaktyczne są tak stare, że strach ich ruszyć. Jeżeli ktoś ma wybór, to naprawdę radzę wybrać inna uczelnie.

~L. Ocena odpowiedz

Studiuję 1 rok WF i mogę powiedzieć tyle, że nie polecam, chyba że ktoś na prawdę chce to robić to przeżyje. Mamy XXI wiek, a na stronie uczelni nie funkcjonuje jakiekolwiek forum, które informowałoby studentów o nieobecności wykładowcy. W efekcie robi się wycieczki na uczelnię i całuje się klamkę. Najciężej było na początku roku, gdy zajęcia są w różnych budynkach, a zero informacji gdzie te budynki się znajdują. Nie mogę przeżyć zajęć z anatomii, gdy nakazane nam jest uczyć się z podręczników projektowanych przez wykładowców AWFu, a ryciny(!) np. mięśni są niesamowicie ubogie, a następnie wymagane jest od nas aby te mięśnie pokazać na modelu, który swoją drogą ma chyba tyle lat co ta uczelnia ;) Słyszałam od starszych roczników, że najwięcej zajęć praktycznych ma się na 1 roku, a potem jest sama sucha teoria. Słyszałam również od studentów, że ich kierunek- Taniec w kulturze fizycznej ma 4 godziny zajęć praktycznych na sali w tygodniu! Natomiast fizjoterapia na 1 roku ma przedmioty typu pedagogika lub zarządzanie. Jeśli ktoś wybiera się na kierunek, który dostępny jest na innych uczelniach to polecam na nie iść, a AWF zostawić w spokoju. W dziekanacie również panuje chaos. Wiem, że naklejkę na legitymację na drugi semestr otrzymał student, który zaprzestał swoją naukę w połowie pierwszego semestru.