POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

INFORMATYKA

Kierunki studiów: informatyka Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Politechnika Częstochowska

WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ

Kierunki studiów: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria samochodów hybrydowych i elektrycznych, technologie wytwarzania implantów i narzędzi medycznych Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ

ul. Bankowa 14 

40-007 Katowice 

Tel.: 32 359 1712 

e-mail: wnst@us.edu.pl 

https://us.edu.pl/wydzial/wnst/ 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych UŚ

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (9)

Ewa Ocena odpowiedz

Na pierwszym stopniu studiowałem IB na UŚ natomiast drugi stopień na Politechnice Śląskiej. Warunki studiów oraz przygotowanie prowadzących zdecydowanie na plus Politechniki Śląskiej. Już nie wspomnę o laboratoriach, których na UŚ właściwie brak. Polecam kierunek Inzynierii Biomedycznej na Politechnice Śląskiej na jedynym o tej nazwie wydziale w Polsce.

Krzysiek Ocena odpowiedz

Matematyka to królowa nauk, więc trzeba ją studiować na dobrej uczelni. Uniwersytet Śląski. Nic dodać, nic ująć

michał Ocena odpowiedz

Studiowanie Fizyki technicznej na Uniwersytecie Śląskim to stawianie pierwszych kroków na ścieżce zawodowej.

paulina Ocena odpowiedz

Największym plusem studiowania na Uniwersytecie Śląskim jest możliwość obcowania i uczenia się od doświadczonych praktyków. Na przykład, na Fizyce medycznej, zajęcia prowadzą pracownicy znaczących instytutów, oraz centrów medycznych.

Kuba Ocena odpowiedz

Świat fizyki to świat pasjonujący, który co chwilę zadaje nowe pytanie. Bardzo fajnie jest być częścią tego świata. Wszystkim zainteresowanym tą dziedziną, polecam studia na Uniwersytecie Śląskim. Tutaj się dzieje

błażej Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Śląskim to przygotowanie do pracy w roli specjalistów. Przykładem jest nowoczesny kierunek Ekonofizyka, których w całej gamie kierunków na uczelni nie brakuje

Adrian Ocena odpowiedz

Chemia to taka dziedzina, której prawdziwe uroki poznaje się dopiero na studiach. Warto było przejść przez chemię w liceum, która nie należy do najciekawszych, by potem odkryć ją na nowo na Uniwersytecie Śląskim. Każdemu, kto chce studiować tę arcyciekawą naukę, polecam studia na tej uczelni.

Ola Ocena odpowiedz

Uniwersytet Śląski to świetna uczelnia, a jego oferta edukacyjna przekonała mnie od razu. Najlepszym dowodem na to może być fakt, że na studia przyjechałam z Bielska- Białej.

jan Ocena odpowiedz

super uczelnia