ul. Arciszewskiego 22a

76-200 Słupsk

Telefon: 59 840 53 26 wew. 326

E-mail: filpol@apsl.edu.pl

ul. Arciszewskiego 22a

76-200 Słupsk

Telefon: 59 840 53 26 wew. 326

E-mail: filpol@apsl.edu.pl

 • NAUCZANIE HISTORII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Instytut Historii AP organizuje podyplomowe studia kwalifikacyjne Nauczanie Historii wraz z rozpoczęciem semestru letniego roku ak. 2020/21.

  Po 3 semestrach obejmujących przedmioty wdrażające w warsztat zawodowy nauczyciela historii oraz prezentujące historię Polski i dzieje powszechne, po zdaniu egzaminu końcowego i obronie pracy dyplomowej, słuchacze uzyskają uprawnienia do nauczania historii (jako drugiego przedmiotu) w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

  Zajęcia będą odbywały się w weekendy  semestru letniego roku ak. 2020/21. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, będą to wyłącznie spotkania online, przy użyciu m.in. platformy Google Meet. W kolejnych dwóch semestrach w formie kontaktowej odbędą się zajęcia z Dydaktyki historii, zaś pozostałe przedmioty w trybie online.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Pomorski w Słupsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)