Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Instytut Prawa i Administracji

ul. Arciszewskiego 22 A

76-200 Słupsk

email: sekretariat.ipia@apsl.edu.pl 

tel.: 59 84 05 388

Instytut Prawa i Administracji

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

ul. Arciszewskiego 22 A

76-200 Słupsk

email: sekretariat.ipia@apsl.edu.pl 

tel.: 59 84 05 388

 • PRAWNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA PODMIOTÓW LECZNICZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zasadniczym celem uczenia się jest przekazanie słuchaczom nowoczesnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie wybranych zagadnień najważniejszych gałęzi prawa, a także wyposażenie ich w umiejętności i znajomość procedur, dzięki którym będą wywiązywać się z powodzeniem ze swoich obowiązków w ramach zatrudnienia, a także na zajmowanych stanowiskach kierowniczych w podmiotach leczniczych, to jest wykonujących działalność leczniczą: przedsiębiorców, jednostki budżetowe, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, instytuty badawcze, fundacje i stowarzyszenia oraz inne osoby prawne.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRAWO W SIŁACH ZBROJNYCH RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zasadniczym celem studiów podyplomowych: Prawo w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, jest przekazanie słuchaczom nowoczesnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie wybranych zagadnień najważniejszych gałęzi prawa, a także wyposażenie ich w umiejętności, dzięki którym będą wywiązywać się z powodzeniem ze swoich obowiązków na zajmowanych stanowiskach w instytucjach resortu obrony narodowej bądź zostaną powołani do zawodowej służby wojskowej czy terytorialnej służby wojskowej pełnionej rotacyjnie lub dyspozycyjnie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Pomorski w Słupsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Filip Ocena odpowiedz

Duże wymagania, świetni wykładowcy i prostudencka atmosfera. Gdybym raz jeszcze wybierał, gdzie będę studiować prawo, to ponownie wybrałbym Słupsk.

Studentka prawa AP w Słupsku Ocena odpowiedz

Poziom wykładów jest wysoki. Są świetni profesorowie. Zajęcia mają profil praktyczny. Prowadzą je też sędziowie, adwokaci. Ponieważ uczymy się w małych grupach, jest świetny kontakt z profesorami. Wszyscy wszystkich znają, jest indywidualne podejście do studenta. Studiowałam wcześniej na UG. W Słupsku poziom jest wyższy, a studenci traktowani z dużo większym szacunkiem. Prawo w Słupsku to studia przyjazne dla studenta.