ul. Szturmowa 1/3,

02-678 Warszawa

Tel: 22 55 34 002; 22 55 34 133

e-mail: wz(at)wz.uw.edu.pl

http://www.wz.uw.edu.pl

Opinie (7)

Jaca Ocena

Poziom zadowolenia z uczelni zależy mocno od wykładowców/prowadzących ćwiczenia , na jakich się trafi, połowa z nich ma cię gdzieś i nic nie wytłumaczy jak czegoś nie rozumiesz i po prostu lecą z materiałem bo muszą, zero zaangażowania; jest także kilku którzy faktycznie chcą ci przekazać użyteczną wiedzę, wnoszą coś od siebie i nie lecą wedle schematów. Szkoła pełna absurdów no ale chyba tak jak wszędzie...

żartowniś Ocena

chyba żart, kolesiostwo i buta pseudo profesorków

katarzyna Ocena

Wydział na bardzo wysokim poziomie

Anna Ocena

O ile pierwszy rok był ok, to drugi to jakaś kpina, zero konkretów, sama bezużyteczna teoria. Wykładowcy mają w głębokim poważaniu studentów, wydział żeruje tylko na warunkach. Jeśli chcesz iść na WZ UW to zasanów się kilka razy, ja w życiu nie żałowałam czegoś tak bardzo, jak pójścia na te uczelnie.

darek Ocena

Żeby studiować Zarządzanie trzeba być pewnym swoich możliwości. Żeby studiować Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim trzeba ja udowadniać.

Basia Ocena

Uniwersytet Warszawski to miejsce, w którym na każdym wydziale, na każdym kierunku można spotkać ludzi pozytywnie zakręconych.

Ola Ocena

Wydział na bardzo wysokim poziomie, co roku zdobywa coraz to lepsze odznaczenia. Budynek wydziału jest nowy i nowoczesny