• GRAFIKA MULTIMEDIALNA - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Celem jest uzupełnienie i pogłębienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie grafiki, multimediów, projektowania stron WWW, oraz Internetu. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Wymagana jest podstawowa znajomość systemu operacyjnego MS Windows.

    Dowiedz się więcej

    WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Świętokrzyska

Opinie (2)

Michał Ocena odpowiedz

Studia na kierunku Informatyka na Politechnice Świętokrzyskiej to zdobycie różnych umiejętności, które mogą prowadzić do administrowania systemami informatycznymi czy tworzenia oprogramowania komputerowego. Właśnie dlatego wybrałem Politechnikę Świętokrzyską. Daje mi możliwość zdobycia szerokiego wykształcenia.

Witek Ocena odpowiedz

Studia na kierunku Automatyka i robotyka to nie tylko systemy dynamiczne i przetwarzanie sygnałów. To przede wszystkim nauka precyzyjnego myślenia. Stajemy się projektantami bez których dzisiejszy świat nie jest w stanie się obejść.