ERICSSON

ERICSSON

ericsson praktyki, staże, praca

ERICSSON

Ericsson jest siłą napędową stojącą za Networked Society – światowym liderem w obszarze usług technologii komunikacyjnych. Nasza długotrwała relacja ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi na świecie pozwala ludziom i całym branżom osiągać swój pełen potencjał oraz tworzyć zrównoważoną przyszłość. 

Nasze usługi, oprogramowanie i infrastruktura – zwłaszcza w obszarze mobilności, szerokopasmowego internetu oraz chmury - pozwalają branży telekomunikacyjnej i innym sektorom lepiej funkcjonować, zwiększać efektywność, podnosić poziom satysfakcji klienta i korzystać z nowych możliwości.

W 1886 roku, kiedy rozpoczynaliśmy działalność jako firma telekomunikacyjna, telegraf uznawany był za najnowocześniejszą technologię. Od tego czasu, Ericsson doprowadził do rewolucji cyfrowej budując jeden z najsilniejszych portfeli patentowych w branży. Dzisiaj wspieramy innowacyjność i transformację w kierunku tego, co nazywamy „Networked Societyconnecting everyone and everything everywhere in real time”.

W Ericsson dajemy pracownikom swobodę myślenia i wsparcie, które umożliwia wcielanie pomysłów w życie. Gdy dołączysz do nas, jako student lub absolwent uczelni wyższej, nie tylko będziesz mieć możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku, ale również będziesz mógł cieszyć się otwartością, obserwować kulturę pracy, która zachęca do kreatywności, pomysłowości i przemyślanych działań. W naszym globalnym i dynamicznym środowisku będziesz zdobywać nowe umiejętności oraz praktyczne doświadczenie we współpracy z ekspertami z branży.

Rekrutacja w Ericsson odbywa się przez cały rok. Poszukujemy osób z otwartymi umysłami, którzy mogą przyczynić się do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań.
 

Nasze stałe płatne oferty to:

  • Programy stażowe dla dyspozycyjnych studentów ostatnich lat i absolwentów
  • Praktyki trwające w roku akademickim
  • Praktyki wakacyjne

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy i praktyk można znaleźć na naszej stronie internetowej ericsson.com/careerspoland.

 

CIEKAWOSTKI

Ericsson Sp. z o.o.
Sienkiewicza 175
Wólczańska 178
Łódź
 
kariera@ericsson.com
 
 
Do końca 2017 roku planujemy zatrudnić 300 osób
Posiadamy klientów w 180 krajach
Zatrudniamy około 115000 pracowników
W Polsce działamy od 111 lat
Wspieramy sieci, które łączą ponad 2,5 mld subskrybentów
40% światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci oparte na technologii i sprzęcie Ericsson
Wynaleźliśmy Bluetooth
Posiadamy ponad 42000 patentów

 

 

Komentarze (3)

polecam odpowiedz pokaż odpowiedzi (2)

super oferta polecam

rowniez W odpowiedzi do: polecam odpowiedz

polecam

asd W odpowiedzi do: rowniez odpowiedz

xd