whrilpool opinie

INDESIT COMPANY

 
KIM JESTEŚMY
Indesit Company Polska to jeden z największych producentów elektrycznego sprzętu AGD w Polsce. W Polsce, po przejęciu Indesit Company, Grupa Whirlpool ma trzy centra produkcyjne (we Wrocławiu, Łodzi i Radomsku). Oprócz tego w Polsce zlokalizowana jest część komercyjna i korporacyjna firmy. W Warszawie działa centrum Sprzedaży i marketingu oraz Logistyka, Finanse, HR, IT. W Łodzi oprócz działów produkcyjnych, funkcjonuje również centrum Rozliczeniowo – księgowe, Serwis, Zakupy, HR, oraz inne działy wspierające produkcję.
W CO WIERZYMY?
Whirlpool od zawsze pomaga ludziom zaoszczędzić jak najwięcej czasu w codziennych obowiązkach tak by mogli koncentrować się na najważniejszych sprawach – ich rodzinie i ich życiu. Pracujemy uczciwie, pamiętając o tym, że robiąc coś dobrze, nie będziemy nigdy robić rzeczy niewłaściwych. To dla przyszłych pokoleń w pełni angażujemy się we wszystko, co robimy, tak by każde nowe doświadczenie było wyjątkowe. Wierzymy, że nasze wartości Szacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Różnorodności i Integracja, Duch Zwycięstwa są wyznacznikiem, naszego działania i naszych relacji z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią.
KOGO SZUKAMY?
Staliśmy się liderami w swojej branży dzięki rekrutacji, zaangażowaniu i współpracy z najlepszymi, utalentowanymi osobami, które wierzą że poprawa jakości życia i zmiana na lepsze ma znaczenie. Szukamy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją, które nie boją się samodzielności i odpowiedzialności. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, swobodnie posługujesz się językiem angielskim, potrafisz pracować w programach MS Office i chcesz mieć szansę zastosowania swojej teoretycznej wiedzy w praktyce- weź karierę w swoje ręce i aplikuj do nas!
CO OFERUJEMY?
Praktyka w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych w trakcie studiów. Dołączając do Naszego zespołu masz pewność, że będziesz się kształcić pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach.
JAK REKRUTUJEMY?
Rekrutacja na płatne i bezpłatne praktyki/staże trwa przez cały rok. Kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne publikowane w prasie oraz zamieszczane na popularnych portalach pracy w Internecie. Znaleźć nas można także na wszystkich większych targach pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, praktykami, stażami w Łodzi- prześlij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@indesit.com.
 
 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Indesit Company Polska Łódź, ul. Dąbrowskiego 216
 
Kontakt: rekrutacja@indesit.com
Rekrutacja: dział produkcji, dział zarządzania jakością, dział logistyki, dział R&D, dział technologiczny, dział IT, dział zakupów, dział księgowości, dział HR, dział BHP.
Preferowane kierunki studiów: mechanika, automatyka, elektronika, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, finanse, ekonomia, inżynieria i ochrona środowiska, zarządzanie.
 
 
 

Komentarze (0)