whrilpool opinie

WHIRLPOOL COMPANY Polska Sp. z o.o.


 

KIM JESTEŚMY?

Grupa Whirlpool posiada trzy centra produkcyjne w Polsce (w Łodzi, Radomsku i we Wrocławiu). Oprócz tego w Polsce zlokalizowana jest część komercyjna i korporacyjna firmy. W Warszawie działa Centrum Sprzedaży i Marketingu oraz Logistyka, Finanse, HR, IT. W Łodzi oprócz działów produkcyjnych funkcjonuje również HR, Zakupy, Serwis i inne działy wspierające produkcję. Od lipca 2017 w Łodzi znajduje się także centrum Rozliczeniowo- Księgowe (Shared Services Centre), którego siedziba mieści się w biurowcu Nowa Fabryczna. Od 2018 roku Nasza Organizacja otrzymuje prestiżowe certyfikaty TOP EMPLOYERS Polska oraz TOP EMPLOYERS Europe.
 

W CO WIERZYMY?

Whirlpool od zawsze pomaga ludziom zaoszczędzić jak najwięcej czasu w codziennych obowiązkach tak, aby mogli koncentrować się na najważniejszych sprawach- ich rodzinie i ich życiu. To dla przyszłych pokoleń w pełni angażujemy się we wszystko, co robimy tak by każde nowe doświadczenie było wyjątkowe. Wierzymy, że nasze wartości: Szacunek, Uczciwość, Praca Zespołowa, Różnorodności i Integracja oraz Duch Zwycięstwa są wyznacznikiem naszego działania i naszych relacji z innymi ludźmi, zarówno w firmie, jak i poza nią.
 

KOGO SZUKAMY?

Staliśmy się liderami w swojej branży dzięki rekrutacji, zaangażowaniu i współpracy z najlepszymi, utalentowanymi osobami, które wierzą, że poprawa jakości życia i zmiana na lepsze ma znaczenie. Szukamy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, osób z inwencją, które nie boją się samodzielności i odpowiedzialności. Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, dobrze posługujesz się językiem angielskim, potrafisz pracować w środowisku Google i chcesz mieć szansę zastosowania swojej teoretycznej wiedzy w praktyce- aplikuj do nas!
 

CO OFERUJEMY?

Staż w Whirlpool to okazja nie tylko do zdobycia cennego doświadczenia, ale i sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych w trakcie studiów. Dołączając do Naszego Zespołu masz pewność, że będziesz się kształcić pod okiem najlepszych specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach.
 

JAK REKRUTUJEMY?

Rekrutacja na płatne praktyki/staże trwa przez cały rok. Kandydatów poszukujemy poprzez ogłoszenia rekrutacyjne zamieszczane na popularnych portalach pracy w Internecie oraz biurach karier uczelni wyższych. Znaleźć nas można także na wszystkich większych targach pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, praktykami, stażami w Łodzi- prześlij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@whirlpool.com
 
 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Łódź Adres:
Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź
 
Radomsko Adres:
Aristide Merloniego 4, 97-500 Radomsko 
 
Wrocław Adres:
Bora-Komorowskiego 6, 51-210 Wrocław
 
PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW:
Mechanik i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Ekonomia, Inżynieria i Ochrona Środowiska, Zarządzanie.
 
DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJE:
Produkcyjne i Procesowe, Zarządzanie Jakością, Logistyka, R&D, Technologiczny, IT , Zakupy, HR, BHP.
 
 
KONTAKT: rekrutacja@whirlpool.com
 
 
 

Komentarze (0)