PAUL HARTMANN

PAUL HARTMANN

PAUL HARTMANN PRAKTYKI

PAUL HARMANN

To firma o bogatej, długoletniej tradycji. To historia ludzi i idei. Firma cały czas nosi imię swojego założyciela. Obecnie Paul Hartmann ma swoje filie w 34 krajach i zatrudnia ok. 10.200 pracowników na całym świecie. Główną siedzibą firmy jest nadal Heidenheim.
 
Historia PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1993 r. Obecnie zatrudniamy ponad dwustu pracowników. Oferujemy na rynku polskim produkty wybrane z bogatego asortymentu grupy HARTMANN. Posiadamy również własny zakład produkcyjny, wytwarzający opaski elastyczne. Poprzez stały dialog 
z naszymi klientami, dążymy do jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. 
 
Dołącz do nas!
Strategia naszego przedsiębiorstwa zakłada działanie oparte na wartościach takich jak partnerstwo, pragmatyzm i pasja. Zatrudniając pracowników identyfikujących się z tymi wartościami, tworzymy organizację skupiającą ludzi zaangażowanych w swoją pracę. Właśnie dzięki naszym pracownikom, ich wiedzy, kompetencjom i zaangażowaniu, świadczymy najwyższej jakości usługi i produkty. Jeśli to także Twoje wartości zapraszamy do aplikowania.
 
Szansa na rozwój kariery.
Budujemy organizację, która dba o rozwój, doskonalenie pracowników i długofalową współpracę. Pracownicy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach, dofinansowaniu do nauki języka, korzystania ze wsparcia coacha.
 
Wobec pracowników i partnerów biznesowych postępujemy profesjonalnie, rzetelnie i uczciwie. Naszym pracownikom zapewniamy przyjazną atmosferę pracy i pracę z profesjonalistami. Wspieramy inicjatywy, odpowiedzialność, zaangażowanie i wykonanie zadań, które stoją przed każdym z nas.
 
 

 

 


FAKTY I LICZBY
 
Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.
95 – 200 Pabianice
Ul. Partyzancka 133/151
pl.hartmann.info
http://pl.hartmann.info/Kariera.php
 
Kontakt:
kariera@hartmann.info
info@pl.hartmann.info 
 
Działy prowadzące rekrutację:
Siedziba firmy, dział HR
 
Lokalizacja:
Pabianice, Łódź, cała Polska (sale sforce)
 

 

 

Komentarze (0)