Nordea praca staże

NORDEA

Nordea jest największą skandynawską instytucją finansową. Zatrudniamy 27 000 osób na całym świecie. W Polsce nasze biura znajdują się w Łodzi, Warszawie i Trójmieście zapewniając nowoczesną przestrzeń do pracy dla 5 000 osób.

Nasi specjaliści na co dzień dbają o bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie banku Nordea. Zatrudniamy ekspertów w obszarach m.in. IT, bankowości, audytu, rynków kapitałowych, robotyki, AML i sankcji. Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do zespołu na https://www.nordea.com/en/careers.

 

Kogo Szukamy?

Specjalistów z doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów, którym pomożemy wejść do świata bankowości. Zapraszamy osoby mówiące w języku angielskim na poziomie min. B2 oraz biegle posługujące się językiem szwedzkim, norweskim, fińskim lub duńskim - jako drugim językiem.

 
nordea praca
 

Tak się pracuje #uNaswNordea

Wszyscy jesteśmy równi

Daleko nam do wizerunku typowej korporacji. Praktykujemy skandynawską kulturę pracy, opartą na zaufaniu, swobodzie działania i nieformalnej atmosferze i bez względu na poziom stanowiska wszyscy jesteśmy „na Ty”.

 

Home = Office

Od marca 2020 roku większość z nas pracuje zdalnie. Istnieje szansa, że i Ty będziesz łączyć się z domu, dopóki nie wrócimy do biur. A przestrzenie biurowe mamy również fajne!

 

W zgodzie z Twoją naturą

Są wśród nas ranne ptaszki i nocne sowy. Stawiamy na elastyczne godziny pracy – możesz zacząć dzień od 7:00 do 9:00.

 

Praca na lata

Nasi pracownicy cenią stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Średnio spędzają co najmniej 3 lata zawodowego życia w Nordea.

 

Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie (Generali)
  • Karty sportowe (Multisport, FitProfit)
  • Prywatna opieka zdrowotna (Medicover)
  • Platforma z benefitami (zakupy online na wyciągnięcie ręki)

 

a po godzinach...

Spotykamy się na imprezach integracyjnych w ramach swoich zespołów, mamy również wiele lokalnych inicjatyw wspierających Twoje pasje.

 

Dołącz do #SpołecznościNordea

Lubisz biegać? Interesujesz się wellbeingiem? Chcesz działać w wolontariacie? Jesteś eco? W Nordea z pewnością znajdziesz społeczność dla siebie! I wiesz co? - We wszystkich tych inicjatywach działamy w czasie godzin pracy!

 

 

 

Jak aplikować?

 

Znajdź ofertę na https://www.nordea.com/en/careers i złóż bezpośrednio aplikację przez nasz system rekrutacyjny. Jeśli chcesz, byśmy pomogli Ci wybrać właściwą dla Ciebie rolę, aplikuj przez https://joinushuman.pl/.

 

Kontakt

 

Social media

Facebook: @KarierawNordea

Instagram: @Nordea_polska

Obserwuj nasze hashtagi: #uNaswNordea #NordeaPolska

 

Komentarze (0)