Nordea praca staże

NORDEA BANK AB S.A.

Kim jesteśmy?

Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce jest reprezentuje w Polsce największą skandynawską instytucję finansową - Grupę Nordea. Świadczymy usługi finansowe związane ze wsparciem procesów dla skandynawskich jednostek biznesowych oraz  kompleksowe rozwiązania z zakresu IT. W naszych biurach w Łodzi i Trójmieście pracuje łącznie ponad 1500 pracowników o różnym profilu zawodowym oraz doświadczeniu.

Centrum Operacyjne w Łodzi

Od 2010 roku w Łodzi działa centrum operacyjne Nordea, które obsługuje procesy back-office dla skandynawskich oddziałów banku. Współpracujemy z jednostkami biznesowymi Nordea w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Obecnie dysponujemy w Łodzi 3 nowoczesnymi biurowcami. Nordea rozwija się bardzo dynamicznie, ponieważ coraz więcej procesów operacyjnych ze Skandynawii przenoszonych jest do Polski. Świadczy to o doskonałym potencjale i doświadczeniu polskich pracowników.

W Trójmieście mieszczą się jednostki biznesowe odpowiedzialne za procesy IT w Nordea.

Kogo szukamy?

Naszą główną wartością są ludzie i umiejętność pracy zespołowej. Do współpracy zapraszamy kandydatów, dla których będzie to pierwsza praca, jak również takich, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zawodowym w bankowości lub finansach. Ważna jest dla nas komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność szybkiego uczenia się i motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku. Oprócz pracowników pełnoetatowych zatrudniamy także stażystów, którzy często po ukończonym stażu otrzymują propozycję stałego zatrudnienia. Gwarantujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i możliwość podwyższania kwalifikacji.

Co proponujemy?

Oprócz stałego wynagrodzenia, oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych. Pracownicy samodzielnie wybierają interesujące ich benefity w ramach dostępnego co miesiąc budżetu. W ofercie znajdują się między innymi prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, karty podarunkowe do sklepów internetowych i stacjonarnych, czy bilety do kina. Ponadto, w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych można korzystać z dofinansowania wczasów, wyprawki szkolnej oraz okularów. Naszym pracownikom oferujemy także możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych, językowych czy z zakresu rozwoju osobistego. W Nordea Bank AB S.A. dbamy także o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Wspieramy aktywność sportową naszych pracowników i wspólnie angażujemy się w szereg inicjatyw dobroczynnych. Naszym zadaniem jest uważne słuchanie naszych pracowników.

 

 

FAKTY I LICZBY
Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce
Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20, 93-281 Łódź, Polska

 
Kontakt:
www.nordea.pl
Czekamy na Twoje CV pod adresem:
recruitment.noc@nordea.com dla centrum operacyjnego w Łodzi
oraz rekrutacja.IT@nordea.com dla pionu IT w Trójmieście.
Lista wolnych etatów do końca 2016 roku w centrum operacyjnym i IT - 300

 
Lokalizacja:
Centrum Operacyjne
Cross Point Al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20 93-281 Łódź,
Al. Piłsudskiego 22 90-051 Łódź

 
Obszar IT
Łużycka Office park ul. Łużycka 6A 81-537 Gdynia.
Olivia Business Centre Gate B, Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
 

 

Komentarze (0)