Nordea praca staże

NORDEA BANK AB S.A.

Kim jesteśmy?
Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce reprezentuje największą skandynawską instytucję finansową - Grupę Nordea. Świadczymy usługi finansowe związane ze wsparciem procesów dla skandynawskich jednostek biznesowych oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu IT. W naszych biurach w Łodzi, Warszawie i Trójmieście pracuje prawie 3 000 pracowników.
 
Centrum Operacyjne w Łodzi
Od 2010 roku w Łodzi działa centrum operacyjne, które obsługuje procesy back-office dla skandynawskich oddziałów banku. Współpracujemy z jednostkami biznesowymi Nordea w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii.
 
Centrum IT w Warszawie i Trójmieście
Dostarcza kompleksowe usługi IT w obszarze utrzymania oraz rozwoju platform i systemów informatycznych na rzecz spółek z Grupy Nordea.
 
Kogo szukamy?
Poszukujemy kandydatów, dla których Nordea będzie pierwszym pracodawcą, jak również takich, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem zawodowym w bankowości, finansach lub IT. Ważna jest dla nas komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języków skandynawskich, umiejętność szybkiego uczenia się i motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku.
Gwarantujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i możliwość podwyższania kwalifikacji.
 
Co proponujemy?
Nasi pracownicy samodzielnie wybierają interesujące ich benefity w ramach dostępnego co miesiąc budżetu. W ofercie znajdują się między innymi: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, karty podarunkowe do sklepów internetowych i stacjonarnych, czy bilety do kina. W ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych można korzystać z dofinansowania wczasów, wyprawki szkolnej oraz okularów. Oferujemy możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych, językowych czy z zakresu rozwoju osobistego. Wspieramy aktywność sportową naszych pracowników i wspólnie angażujemy się w szereg inicjatyw dobroczynnych.

 

 

FAKTY I LICZBY
Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce
Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20, 93-281 Łódź, Polska

 
Kontakt:

www.nordea.pl

Czekamy na Twoje CV pod adresem:
Łódź -
recruitment.noc@nordea.com

Warszawa, Trójmiasto - rekrutacja.IT@nordea.com 

 
Lokalizacja:
Centrum Operacyjne
Cross Point Al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20 93-281 Łódź,
Al. Piłsudskiego 22 90-051 Łódź

 
Centrum IT
Łużycka Office park ul. Łużycka 6A 81-537 Gdynia.
Olivia Business Centre Gate B, Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
 

 

Komentarze (0)