Nordea praca staże

NORDEA BANK AB S.A.

Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce reprezentuje największą skandynawską instytucję finansową - Grupę Nordea. Świadczymy usługi finansowe związane ze wsparciem procesów dla skandynawskich jednostek biznesowych oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu IT.
W naszych biurach w Łodzi, Warszawie i Trójmieście pracuje prawie 4 000 pracowników.
 

Centrum Operacyjne w Łodzi

Od 2010 roku w Łodzi działa centrum operacyjne, które obsługuje procesy back-office dla skandynawskich oddziałów banku. Współpracujemy z jednostkami biznesowymi Nordea w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii.
 
nordea praca
 
Centrum IT w Warszawie i Trójmieście
Dostarcza kompleksowe usługi IT w obszarze utrzymania oraz rozwoju platform i systemów informatycznych na rzecz spółek z Grupy Nordea.
 

 

Kogo szukamy?

Poszukujemy kandydatów bez doświadczenia, dla których Nordea będzie pierwszym pracodawcą. Ważna jest dla nas umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do pracy w międzynarodowym środowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz na
niektórych stanowiskach - języków skandynawskich. Rekrutujemy również na stanowiska specjalistyczne oraz liderskie w obszarze finansów, księgowości, robotyki oraz IT.
 
nordea opinie
 

Co proponujemy?

Nasi pracownicy samodzielnie wybierają interesujące ich benefity w ramach dostępnego co miesiąc budżetu. W ofercie znajdują się między innymi: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, karty podarunkowe do sklepów internetowych i stacjonarnych, czy bilety do kina. W ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych mogą korzystać z dofinansowania wczasów, wyprawki szkolnej oraz okularów.
Oferujemy możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych, językowych czy z zakresu rozwoju osobistego. Dwa razy w roku organizujemy imprezy dla wszystkich pracowników - Summer oraz Winter Party. W ramach integracji, każdy zespół spotyka się poza godzinami pracy, co najmniej raz na kwartał. Wspieramy aktywność sportową naszych pracowników i wspólnie angażujemy się w szereg inicjatyw dobroczynnych - np. zbiórki krwi. 
 
nordea rekrutacja
 
Jak rekrutujemy?
Rekrutacja w Nordea składa się z trzech etapów:
  1. Telefoniczna rozmowa z Rekruterem
  2. Spotkanie w face-2-face z przyszłym Liderem
  3. Zatrudnienie
 
Preferowane kierunki studiów:
Zarządzanie, Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Ekonometria, Analiza biznesowa, Lingwistyka dla biznesu, Skandynawistyka, Robotyka, Automatyka, Informatyka

 

 

 

 

FAKTY I LICZBY
Nordea Bank AB S.A. Oddział w Polsce
Al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20, 93-281 Łódź, Polska

 
Kontakt:

www.nordea.pl

Czekamy na Twoje CV pod adresem:
Łódź -
recruitment.noc@nordea.com

Warszawa, Trójmiasto - rekrutacja.IT@nordea.com 

 
Lokalizacja:
Centrum Operacyjne
Cross Point Al. Marszałka E. Rydza Śmigłego 20 93-281 Łódź,
Al. Piłsudskiego 22 90-051 Łódź

 
Centrum IT
Łużycka Office park ul. Łużycka 6A 81-537 Gdynia.
Olivia Business Centre Gate B, Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
 

 

Komentarze (0)