Praktyki Program Praktyk Letnich 2019 (Łódź ul. Aleksandrowska 67/93) - Rozpędź swoją karierę z ABB! Łódź, łódzkie

Praktyki Program Praktyk Letnich 2019 (Łódź ul. Aleksandrowska 67/93) - Rozpędź swoją karierę z ABB! Łódź, łódzkie

ABB profil

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) is a pioneering technology leader in electrification products, robotics andmotion, industrial automation and power grids, serving customers in utilities, industry and transport infrastructure globally. Continuing a history of innovation spanning more than 130 years, ABB today is writing the future of industrial digitalization with two clear value propositions: bringing electricity from any power plant to any plug and automating industries from natural resources to finished products. As title partner of Formula E, the fully electric international FIA motorsport class, ABB is pushing the boundaries of e-mobility to contribute to a sustainable future. ABB operates in more than 100 countries with about 135,000 employees. www.abb.com

Firma: ABB | Program Praktyk Letnich 2019 (Łódź ul. Aleksandrowska 67/93) - Rozpędź swoją karierę z ABB!

Miejsce: Łódź, łódzkie

Nr ref. PL68372220

Opis stanowiska

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Zadania:

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać działy w codziennej pracy i realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiąganie wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

W Łodzi poszukujemy studentów i absolwentów do następujących działów:

- ZAOPATRZENIE

- REALIZACJIA ZAMÓWIEŃ I PLANOWANIE

- ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

- PION TECHNICZNY

- PLANOWANIE PRODUKCJI I SPRZEDAŻY

- STACJA PRÓB – ELEKTRYK

- STACJA PRÓB - CHEMIK

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:

http://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK107492A2217&LanguageCode=en&LanguageCode=pl&DocumentPartId=&Action=Launch

Wymagania

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, preferowane wykształcenie: elektryka, elektrotechnika, elektronika, informatyka, mechanika, automatyka i robotyka, ale także logistyka oraz zarządzanie, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością; swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Informacje dodatkowe

Prosimy o umieszczenie w CV preferowanego działu.

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Na aplikacje czekamy do 31.05.2019r.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Forma kontaktu

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz".

Komentarze (0)