Praca Specjalista ds. Sprzedaży Zintegrowanej Oferty Comarch Kraków, małopolskie

Comarch profil

COMARCH

Comarch to globalny integrator, twórca innowacyjnych rozwiązań i systemów informatycznych. Od 1993 roku Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami.

Łódzki oddział to ponad 350 najlepszych specjalistów branży IT. Wielu z nas to absolwenci Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, którzy jeszcze na studiach rozpoczęli swoją karierę od udziału w wakacyjnym stażu IT. Bogata oferta usług Comarch sprawia, że mamy szansę rozwijać się w projektach najbardziej odpowiadających naszym pasjom i predyspozycjom.

Firma: Comarch | Specjalista ds. Sprzedaży Zintegrowanej Oferty Comarch

Miejsce: Kraków, małopolskie

Opis stanowiska

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjacji
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją i logistyką zamówień sprzedaży
  • Zarządzanie dokumentacją sprzedaży i obiegiem dokumentów

Wymagania

Jesteśmy liderem wśród polskich dostawców systemów ERP, które usprawniają małym i średnim przedsiębiorstwom kluczowe procesy zachodzące w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie: od zarządzania sprzedażą, magazynem, poprzez dystrybucję, handel w Internecie po raportowanie i wiele innych. Zintegrowana Oferta Comarch jest doskonałym uzupełnieniem oferty systemu klasy ERP. Jeśli interesuje Cię stale rozwijająca się branża IT, dołącz do jednego z naszych zespołów sprzedażowych i pomóż naszym klientom w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Zdolności interpersonalne, umiejętność budowy relacji z klientami
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Praca z doświadczonym i dynamicznie działającym zespole handlowym
  • Współpraca z renomowanymi producentami sprzętu oraz oprogramowania, takimi jak Microsoft, HPE, Lenovo i inni
  • Pakiet szkoleń uzupełniających niezbędną na start wiedzę
  • 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
  • a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Komentarze (0)