Projekt architektoniczny

Projekt architektoniczny

18.06.2021

Projekt architektoniczny

Wybierasz studia na kierunku architektura? Nie wiesz, co cię czeka? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, odpowiednio wcześnie przeanalizuj program kształcenia. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się z opisami przedmiotów i nic nie będzie stanowić dla ciebie zaskoczenia. Pamiętaj, że studia architektoniczne wymagają dużego zaangażowania.

Przedmioty, który odnajdziesz w siatce programowej to chociażby projekt architektoniczny. Przedmiot składa się z cyklu wykładów zintegrowanych z tematyką ćwiczeń. Wykłady dotyczą przekazania wiedzy teoretycznej i warsztatowej o problemach kształtowania i projektowania różnych budowli. Ćwiczenia oparte są o zadanie zaprojektowania tego typu budynku.

Każdy student przykładowo potrafi korzystać z wszelkich źródeł informacji związanych z tematyką domu jednorodzinnego, w języku polskim i obcych czy potrafi zaprezentować ustnie i graficznie zasadniczą ideę domu, poszczególne zagadnienia projektowania domu oraz innych obiektów architektonicznych, fazy opracowania i efekt końcowy.

idź do kierunku ARCHITEKTURA STUDIA WARSZAWA

Komentarze (0)