Projekt wnętrz

Projekt wnętrz

Projekt wnętrz

Projekt wnętrz

Co musisz wiedzieć o studiach takich jak architektura wnętrz? Przede wszystkim zapoznaj się z tym, jakie przedmioty będą na ciebie czekać w programie kształcenia. Dzięki ich znajomości uda ci się uniknąć rozczarowań i dowiesz się, czego się spodziewać podczas wszystkich semestrów nauki. Taka wiedza pomoże ci podjąć najlepszą decyzję.

W siatce znajdziesz między innymi przedmiot taki jak projekt wnętrz. Stanowi on najbardziej reprezentatywny przykład. Jego celem jest oczywiście poznanie różnorodnych projektów architektonicznych. Wykłady i zajęcia projektowe są poświęcone tematyce obejmującej zagadnienia kształtowania wnętrz w odniesieniu do kontekstu, z wykorzystaniem materiałów i technologii adekwatnych do funkcji, charakteru przestrzeni i wymagań estetycznych.

Każdy student między innymi zna podstawowe zasady, konstrukcje i materiały budowlane stosowane przy rozwiązywaniu zadań z zakresu projektowania wnętrz, potrafi pozyskiwać informacje z literatury oraz innych właściwie dobranych źródeł, integrować uzyskane informacje oraz wyciągać wnioski czy potrafi myśleć i działać w sposób kreatywny.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ STUDIA WARSZAWA

w Warszawie - zasady rekrutacji

Komentarze (0)