Rysunek odręczny i malarstwo

Rysunek odręczny i malarstwo

Rysunek odręczny i malarstwo

Rysunek odręczny i malarstwo

Architektura wnętrz to propozycja kształcenia, która powinna być wybierana wyłącznie przez najlepszych absolwentów szkół średnich. Jeśli dysponujesz ponadprzeciętną wrażliwością estetyczną i uwielbiasz urządzać wnętrza, to jest to punkt wyjścia, którzy pomoże ci podjąć decyzję odnośnie do dalszego kształcenia.

W siatce programowej odnajdziesz wiele różnorodnych przedmiotów, dzięki którym zadbasz o swoje unikalne zdolności plastyczne. Odnajdziesz wśród nich przykładowo rysunek odręczny i malarstwo. Studenci podczas ćwiczeń i warsztatów wszelkie techniki malarskie oraz rysunkowe. Obserwacją proporcje postaci siedzących i stojących na tle małej architektury i drzew.

Oprócz tego w ramach przedmiotu takiego jak rysunek odręczny i malarstwo studenci poznają również wiele teoretycznych zagadnień. Można zaliczyć do nich przykładowo perspektywę jedno i dwuzbiegową czy kolor lokalny i subiektywny dla wyrażenia trzeciego wymiaru na płaskiej kartce. Te umiejętności plastyczne są szczególnie ważne w karierze każdego architekta wnętrz.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ STUDIA ŁÓDŹ

w Łodzi - zasady rekrutacji

Komentarze (0)