Historia architektury wnętrz i mebli

Historia architektury wnętrz i mebli

Historia architektury wnętrz i mebli

Historia architektury wnętrz i mebli

Kierunki studiów takie jak architektura wnętrz pozwalają przede wszystkim rozwinąć unikalne zdolności plastyczne. Jeśli wybierasz jednak studia o tym profilu, musisz pamiętać, że w siatce programowej odnajdziesz również szereg zagadnień teoretycznych. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowań, to odpowiednio wcześnie przejrzyj program kształcenia!

W siatce programowej czekać na ciebie będą między innymi przedmioty takie jak: historia architektury wnętrz i mebli. Studenci podczas wykładów poznają przemiany wnętrz i mebli w XIX i XX w. Zostaną także zapoznani z różnorodnymi uwarunkowaniami kulturowymi i artystycznymi kierunków rozwoju. Czeka ich systematyzowanie i syntetyzowanie zjawisk.

Naczelnym celem przedmiotu historia architektury wnętrz i mebli jest zagwarantowanie studentom wiedzy o procesie kształtowania się nowoczesnego wnętrza. Będą oni dysponować także pogłębioną znajomością współczesnych trendów w projektowaniu wnętrz. Dzięki tej wiedzy projekty każdego architekta wnętrz będą niezwykle świadome.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ STUDIA ŁÓDŹ

w Łodzi - zasady rekrutacji

Komentarze (0)