Estetyka fotografii

Estetyka fotografii

Estetyka fotografii

Estetyka fotografii

Chcesz rozpocząć swoją przygodę wyższą ze studiami na kierunku takim jak architektura wnętrz? To świetnie! Jeśli fascynuje cię projektowanie i urządzanie wnętrz, możesz mieć pewność, że rozwiniesz wszystkie najważniejsze kompetencje, które powinny temu towarzyszyć. W siatce programowej odnajdziesz zarówno przedmioty praktyczne, jak i teoretyczne.

Ta druga grupa przedmiotów jest również niezwykle ważna. Pogłębiona wiedza architektoniczna, plastyczna i estetyczna sprawi, że twoje projekty w przyszłości będą niezwykle świadome i wyważone. Jeden z przedmiotów, który odnajdziesz w siatce dydaktycznej to estetyka fotografii.

Podczas wszystkich zajęć omawiane będą zasady kompozycji tworzenia obrazu w kadrze i relacje pomiędzy jego elementami, środki wyrazu artystycznego stosowane w fotografii oraz możliwości przedstawiania i wydobycia własności fotografowanych motywów. Celem zajęć jest poznanie tajników estetyki fotografii, aby w kontrolowany i świadomy sposób przekazać to, co istotne tak, aby obraz fotograficzny stanowił harmonijny układ interesującej treści i niebanalnej formy.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ STUDIA ŁÓDŹ

w Łodzi - zasady rekrutacji

Komentarze (0)