Techniki negocjacyjne

Techniki negocjacyjne

Techniki negocjacyjne

18.06.2021

Techniki negocjacyjne

Dziś wciąż na rynku potrzebni są specjaliści z zakresu finansów i rachunkowości. Jeśli chciałbyś być jednym z nich, wybierz studia o tym profilu. Możesz mieć pewność, że otrzymasz rzetelne wykształcenie i znacząco rozwiniesz swoje kompetencje. Sprawdź, jakie przedmioty odnajdziesz w siatce dydaktycznej – nic nie będzie dla ciebie zaskoczeniem.

Techniki negocjacyjne to jeden z nietypowych, a przydatnych przedmiotów. Jego naczelnym celem jest zapoznanie z podstawową wiedzą na temat istoty negocjacji oraz przyczyn prowadzenia negocjacji, rodzajów negocjacji oraz przebiegu negocjacji. Rozwijanie umiejętności prowadzenia negocjacji z zastosowaniem właściwych strategii, stylów oraz technik negocjacyjnych.

Umiejętności doskonałej negocjacji mogą się bowiem przydawać podczas wielu zawodowych kontaktów, które odbywają się bardzo często w sektorze bankowym. Kompetencje uzyskane podczas ćwiczeń studenci będą mogli wykorzystywać także w innych obszarach nie tylko życia zawodowego, lecz także podczas codziennych sytuacji.

idź do kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ STUDIA WARSZAWA

Komentarze (0)