Podstawy grafiki warsztatowej

Podstawy grafiki warsztatowej

Podstawy grafiki warsztatowej

18.06.2021

Podstawy grafiki warsztatowej

Kochasz projektować? Twój talent plastyczny znacząco wykracza poza zwyczajne zdolności? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco możesz wybrać kierunek studiów taki jak grafika. Nie zapominaj, że na początku czeka cię egzamin wstępny, który zweryfikuje twoje umiejętności. Zorientuj się również odpowiednio wcześnie, jakie przedmioty będą na ciebie czekać w siatce.

Podstawy grafiki warsztatowej to jeden z przedmiotów, który czeka na studentów w siatce dydaktycznej. Program nauczania podstaw grafiki warsztatowej został opracowany pod kątem zainteresowań studentów malarstwa. Uwzględnia ich malarskie uzdolnienia, zróżnicowane potrzeby i możliwości.

Podczas zajęć w pracowni studenci wykonują prace w różnych technikach graficznych. Zapoznają się z pracowniami: grafiki multimedialnej, wypukłodruku, wklęsłodruku, litografii. W realizacji prac stosują właściwe materiały i narzędzia graficzne. Uczą się prawidłowego przygotowania matrycy drukującej, zapoznają się z procesem druku i sposobami suszenia odbitek.

idź do kierunku GRAFIKA STUDIA WARSZAWA

Komentarze (0)