Wstęp do pedagogiki

Wstęp do pedagogiki

Wstęp do pedagogiki

18.06.2021

Wstęp do pedagogiki

Pedagogika to jeden z kierunków, który od wielu lat cieszy się niegasnącą popularnością. Potrzebne są bowiem nowe pokolenia pedagogów, którzy dbać będą p to, by edukacja naszych dzieci przebiegała na najwyższym poziomie. Sprawdź, jakie przedmioty będą na ciebie czekały w siatce.

Wstęp do pedagogiki to jeden z najważniejszych przedmiotów, który czeka na studentów w siatce. Przedmiot przeznaczony jest dla studentów rozpoczynających studia pedagogiczne, dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela, jak również dla nauczycieli odnawiających swoją wiedzę pedagogiczną. Celem przedmiotu jest wprowadzenie studentów w podstawowe zagadnienia z zakresu pedagogiki, zorientowanie ich we współczesnym stanie teorii i koncepcji pedagogicznych, jak również aktywizowanie studentów do samodzielnej działalności badawczej.

Każdy student między innymi ma podstawową wiedzę o podmiotach działalności edukacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej, kulturalnej i mediacyjnej czy potrafi wykorzystywać i integrować wiedzę teoretyczną z zakresu nauk społecznych i humanistycznych w celu analizy problemów edukacyjnych, wychowawczych i sytuacji konfliktowych, a także diagnozowania i projektowania działań praktycznych.

idź do KIERUNKU PEDAGOGIKA STUDIA WARSZAWA

Komentarze (0)