Zarządzanie personelem

Zarządzanie personelem

Zarządzanie personelem

18.06.2021

Zarządzanie personelem

Zarządzanie i inżynieria produkcji to kierunek stworzony z myślą o osobach, które chciałyby połączyć swoje interdyscyplinarne zainteresowania. Sprawdź, czy jesteś jedną z tych osób i odpowiednio wcześnie przeanalizuj, jakie przedmioty będą na ciebie czekać w programach kształcenia stworzonych dla tego kierunku. Dzięki temu nic cię nie zaskoczy!

Zarządzanie personelem to jeden z przedmiotów, który czeka na studentów kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. W ramach nauczania studenci poznają podstawowe techniki i „narzędzia” kadrowe, którymi posługują się kierownicy. Nauczą się: tworzyć opis stanowiska i profil kandydata, analizować dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy, prowadzić rozmowę kwalifikacyjną, rozmowę oceniającą z elementami coachingu, dokonywać diagnozy potrzeb szkoleniowych i budować kwestionariusz oceny pracownika.

Ponadto poznają fazy budowania zespołu, podstawowe zasady pracy w zespole i przewodzenia mu. Studenci zostaną wyposażeni w wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy kierownika w warunkach decentralizacji funkcji personalnej.

idź do kierunku ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI STUDIA WARSZAWA

Komentarze (0)