Zarządzanie i inżynieria produkcji - Warszawa

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Warszawa

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Warszawa

Studia w Warszawie

zarządzanie i inżynieria produkcji

Odkryj zarządzanie i inżynierię produkcji w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia Warszawa | woj. mazowieckie

Cieszące się największym prestiżem studia w Warszawie rok rocznie przyciągają wielu kandydatów, co implikuje konieczność wdrożenia przez władze uczelni dosyć restrykcyjnych procedur rekrutacyjnych. Nic w tym dziwnego – każdy absolwent kierunków technicznych musi posiadać doskonałe predyspozycje i zdolności, które będą podstawą pod rozwój bardziej specjalistycznych kompetencji.

Stosunkowo nowym kierunkiem, który cieszy się ogromną popularnością, jest Zarządzanie i inżynieria produkcji. To innowacyjne połączenie nauk technicznych, ekonomicznych, matematycznych oraz z dziedziny zarządzania daje przyszłym absolwentom gwarancję wykształcenia w nich wiedzy i umiejętności najbardziej pożądanych przez współczesny rynek pracy.

Konieczna do przyswojenia w trakcie nauki na Zarządzaniu i inżynierii produkcji wiedza może przyprawić o ból głowy. Bowiem kierunek ten uchodzi za jeden z najtrudniejszych dziedzin wiedzy, oferowanych przez uczelnie w Warszawie. Przedmiotami, na które natknie się niemal każdy student, będą: mikroekonomia, technologie informacyjne, statystyka, nauka o materiałach, mechanika, wprowadzenie do techniki, ergonomia, polityka gospodarcza oraz wiele innych, których nazwy będą jasne wyłącznie dla praktyków tego kierunku.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST KIERUNEK ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie, które należą do kanonu nauk technicznych tak jak Zarządzanie i inżynieria produkcji, wymagają od kandydatów posiadania bardzo dobrze ugruntowanej wiedzy z zakresu nauk ścisłych i ponadprzeciętnej zdolności do logicznego myślenia.

Dlatego bardzo ważne jest, żebyś dobrze przygotował się do nadchodzącego egzaminu dojrzałości i osiągnął wysokie wyniki z matematyki, fizyki, chemii, informatyki, biologii, języka obcego, gdyż są to przedmioty odgrywające główną rolę podczas procesu rekrutacji na większości uczelni w Warszawie.

Pamiętaj, że procedury związane z aplikacją mogą ulegać zmianie, więc aby nie doświadczyć rozczarowania, śledź na bieżąco aktualne ustalenia władz wybranej przez siebie uczelni lub Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Terminy rekrutacji na uczelniach 2020/2021

I stopnia i jednolite II stopnia Dodatkowa rekrutacja
Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska stac.STUDIA STACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia:
od 01.07.2020
do 12.08.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 03.08.2020
do 28.08.2020
Termin dodatkowej rekrutacji:
od 21.08.2020
do 25.08.2020
Dowiedz się więcej
niestac.STUDIA NIESTACJONARNE Termin rekrutacji I stopnia:
od 03.08.2020
do 11.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 03.08.2020
do 11.09.2020
Termin dodatkowej rekrutacji:
Dowiedz się więcej
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 01.07.2020
do 16.08.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 01.07.2020
do 06.09.2020
Termin dodatkowej rekrutacji:
od 08.09.2020
do 10.09.2020
Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 04.05.2020
do 30.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 04.05.2020
do 30.09.2020
Termin dodatkowej rekrutacji:
Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Termin rekrutacji I stopnia:
od 15.05.2020
do 20.09.2020
Termin rekrutacji II stopnia:
od 15.05.2020
do 20.09.2020
Termin dodatkowej rekrutacji:
od 21.09.2020
do 30.09.2020
Dowiedz się więcej

Terminy rekrutacji mogą się różnić w zależności od wybranego kierunku. Uczelnie mogą prowadzić także dodatkowe nabory, które z reguły trwają do 30 września lub 15 października. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając powyższy przycisk "Dowiedz się więcej".

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI (2020/2021)

stacjonarne niestacjonarne
Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska stacjonarne:
bezpłatne (limit: 120)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie stacjonarne:
bezpłatne (limit: 105)
niestacjonarne:
brak danych
Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie stacjonarne:
6360 zł
niestacjonarne:
5880 zł
Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie stacjonarne:
5400 zł
niestacjonarne:
5000 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (25.06.2020)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".

POPULARNE KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W WARSZAWIE

POKAŻ WSZYSTKIE

Harmonogram rekrutacji +

Rekrutacja na studia w Warszawie zaczyna się na ogół jeszcze przed przystąpieniem absolwentów szkół średnich do egzaminów maturalnych. Od kandydatów na studia oczekuje się, że odpowiednio wcześnie określą swoje plany odnośnie do kształcenia wyższego. Kolejność zgłoszeń na ogół jednak nie ma znaczenia, ponieważ liczą się wyniki, jakie kandydaci otrzymają w procedurze rekrutacyjnej.

Pierwszy etap rekrutacji kończy się na ogół tuż po otrzymaniu wyników maturalnych, czyli w lipcu. Wtedy przyszli studenci składają dokumenty na studia i mogą w spokoju oczekiwać na październik. Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich, więc kandydatów jest wielu, a liczba miejsc ograniczona.

Jeżeli nie dostałeś się na studia w pierwszym terminie, to nic straconego. Uczelnie w Warszawie otwierają także dodatkowy termin na przełomie sierpnia i września, który umożliwia dostanie się na studia dodatkowej puli osób.

Dokumenty rekrutacyjne +

Składanie dokumentów to bardzo ważny czas podczas procedury rekrutacyjnej. Pamiętaj, że to, że dostałeś się na wymarzone studia, to dopiero wstęp do twojej przygody. By przypieczętować, powinieneś złożyć do dziekanatu zestaw podstawowych dokumentów. Ich niedostarczenie w terminie równa się z twoją decyzją o rezygnacji ze studiów. Jeżeli zostaniesz skreślony z listy studentów na tym etapie, będziesz musiał ubiegać się o ponowne przyjęcie podczas dodatkowego etapu rekrutacji. Wśród dokumentów, które powinieneś dostarczyć do dziekanatu, muszą się znaleźć:

 • świadectwo maturalne polskiego systemu oświaty;
 • świadectwo lub inny dokument, które zostały wydane poza system oświaty (jeżeli takie posiadasz);
 • aktualna fotografia;
 • różnego rodzaju umowy;
 • potwierdzenie opłat rekrutacyjnych.

Pamiętaj, że wszystkie uczelnie w Warszawie dowolnie ustalają zestaw tych wstępnych dokumentów. Szczegółowe informacje znajdziesz zawsze na stronach internetowych ośrodków akademickich.

Opłaty rekrutacyjne +

Osoby, które chcą wziąć udział w rekrutacji na studia, muszą odpowiednio wcześnie uiścić niezbędne opłaty rekrutacyjne. To warunek niezbędny, ponieważ to dzięki nim wszystkie kandydatury zostaną rozważone. Uczelnie w Warszawie przygotowały swoje indywidualne propozycje opłat rekrutacyjnych. W przypadku studiów na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji wahają się one mniej więcej od 85 do 100 zł. Uiszczenie odpowiednio wcześnie takiej opłaty jest równoznaczne z tym, że chcesz wziąć udział w rekrutacji. Nie zapomnij o tym kroku.

Przedmioty kwalifikacyjne +

Studia na kierunku prawo należą do bardzo prestiżowego grona. Warto uświadomić sobie, że dostają się na nie na ogół najlepsi absolwenci szkół średnich, którzy swoje przygotowania do matury rozpoczynają odpowiednio wcześnie. Aby być jedną z tych osób, która rozpocznie studia w Warszawie na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, musisz szczególną dbałość przyłożyć do nauki przedmiotów takich jak: matematyka, fizyka, fizyka i astronomia, czy nawet chemia i biologia. Nie czekaj i swoją naukę zacznij już dziś.

Przelicznik punktów kwalifikacyjnych +

Wyniki maturalne, które zostaną poznane przez kandydatów, to dopiero początek na drodze rekrutacyjnej. Otóż każda z uczelni ustala swój indywidualny przelicznik punktów maturalnych. Uwzględnia on przedmioty, które zdawane były przez kandydatów oraz poziom. Maturzyści mają do wyboru dwa poziomy – podstawowy oraz rozszerzony. Poziom rozszerzony zawsze punktowany jest dużo wyżej.

Olimpiady oraz konkursy +

Osoby, które kochają nauki ścisłe, mogą pomyśleć o wzięciu udziału w olimpiadzie przedmiotowej. To idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć prestiżowe studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. To oczywiście propozycja wyłącznie dla ambitnych, jest jednak o co walczyć. Laureaci oraz finaliści tych prestiżowych konkursów znajdują się na listach osób przyjętych na studia poza kolejnością. Na liście olimpiad znajdują się również mniej typowe konkursy, które sprawdzają wiedzę z już bardzo wąskich dziedzin. W przypadku studiów na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji możesz rozważyć olimpiady takie jak:

 • Olimpiada Matematyczna;
 • Olimpiada Biologiczna;
 • Olimpiada Chemiczna;
 • Olimpiada Fizyczna;
 • Olimpiada Wiedzy Technicznej i Wynalazczości.

KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W WARSZAWIE

fotonika
informatyka
Rozwiń

Jak wyglądają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

 

 

1. Na początek

Bardzo poważnie zastanawiasz się nad podjęciem studiów na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie, ale nie wiesz do końca, jakie trudności napotkasz podczas samego procesu edukacji? Nauka na tym kierunku to często nierówna walka, której wygranie gwarantuje doskonałą przyszłość zawodową.

Posiadane już kompetencje z dziedziny nauk ścisłych początkowo dobrze ugruntujesz, żeby móc poszerzać je o specyficzne zagadnienia kierunkowe na dalszym etapie edukacji. Blok zajęć teoretycznych, bez których niemożliwe byłoby zgłębianie praktyki, doskonale wprowadzą cię w tematykę studiów, uświadamiając tym samym, czy jest to odpowiedni kierunek dla ciebie.

 

2. Program studiów i przedmioty

Podczas warsztatowych zajęć praktycznych będziesz miał okazję obserwować pracę starszych kolegów w różnych placówkach, związanych zarówno z planowaniem, zarządzaniem zasobami i zespołami ludzkimi, jak i procesem tworzenia różnych materiałów.

Dla pierwszego członu nazwy studiowanego kierunku szczególnie ważne będzie zgłębienie przez każdego przyszłego absolwenta kompetencji interpersonalnych, pozwalających na skuteczne zarządzanie zespołami. Podczas pracy w grupie na pozycji lidera nauczysz się mądrego kierowania zespołem w sposób najkorzystniejszy dla efektu końcowego.

Lektorat z języka angielskiego da ci podstawy do rozmyślań o międzynarodowej karierze w światowych korporacjach oraz zbijaniu fortuny zapewniającej godne życie. Chyba nie masz już wątpliwości, że Zarządzanie i inżynieria produkcji to coś, nad czym warto się pochylić?

Przedmioty w siatce to między innymi:

 

3. Dla kogo te studia

Uczelnie w Warszawie, które oferują możliwość podjęcia Zarządzania i inżynierii produkcji, stawiają na wszechstronne wykształcenie przyszłych fachowców, którzy staną przed trudnym zadaniem rozwiązania wielu technicznych problemów, z którymi boryka się współczesna gospodarka.

Pomimo faktu, że Zarządzanie i inżynieria produkcji jest kierunkiem interdyscyplinarnym, a więc zataczającym bardzo szerokie koło wokół przedmiotów swojego zainteresowania, to nie będą to studia dla każdego. Jakimi cechami wobec tego powinien dysponować idealny kandydat, który ze zdobywanej wiedzy będzie czerpał ogrom satysfakcji?

Jeśli jesteś miłośnikiem przedmiotów ścisłych, a najlepszym tego odzwierciedleniem od zawsze były wysokie stopnie, fascynuje cię świat współczesnej techniki i chciałbyś być jego częścią, od zawsze chwalono twoje wszechstronne zainteresowania, które pragniesz zgłębiać podczas nauki na studiach wyższych, a ponadto marzysz o wysokich zarobkach, to studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie zostały stworzone właśnie dla ciebie!

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Ile trwają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Pomimo tego, że ustalenia władz poszczególnych uczelni w sprawie szczegółowego programu danego kierunku mogą się znacznie różnić, to jedno jest pewne – niezależnie od miejsca, któremu powierzysz pieczę nad swoją edukacją, studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie będą przebiegać dwuetapowo.

Kandydaci na studia inżynierskie pierwszego stopnia będą musieli liczyć się z koniecznością zagospodarowania trzech lub trzech i pół roku na zgłębienie potrzebnej do uzyskania tytułu inżyniera wiedzy, a tym samym uprawnień do wykonywania zawodu.

Magisterskie studia drugiego stopnia będą trwały półtora roku lub dwa lata, w zależności od posiadanego już tytułu. Edukacja musi przebiegać w ten sposób, że suma czasu poświęconego na ukończenie obu etapów studiów, ma wynosić pięć lat.

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

 

Jakie przedmioty brane są pod uwagę

Studia inżynierskie w Warszawie odpowiadają zarówno na zapotrzebowanie dzisiejszego rynku pracy, jak i zainteresowanie samych studentów, chcących kształcić się w kierunku, który zagwarantuje uzyskanie wszechstronnej wiedzy technicznej.

W związku z tym, że Zarządzanie i inżynieria produkcji bazuje na naukach ścisłych, pewnie domyślasz się już, że wiodącym przedmiotem w procesie rekrutacji dla większości uczelni w Warszawie będzie matematyka. Aplikanci na studia pierwszego stopnia powinni przyłożyć szczególną wagę do zgłębienia matematycznej wiedzy odpowiednio wcześnie, aby na egzaminie maturalnym wypaść jak najlepiej – chętnych z pewnością nie będzie brakowało.

Absolwenci technicznych studiów pierwszego stopnia, którzy chcieliby dalej kształcić się na Zarządzaniu i inżynierii produkcji, powinni postarać się o uzyskanie jak najlepszych ocen na dyplomie ukończenia studiów. W procesie rekrutacyjnym nie będą mogli liczyć na łagodne traktowanie, na studia dostaną się tylko najlepsi.

 

Tryb studiów

Zarządzanie i inżynierię produkcji w Warszawie można studiować zarówno w trybie dziennym, jak i zaocznym. Ten pierwszy gwarantuje utrzymanie pewnej ciągłości przyswajania wiedzy, jednak prawdopodobnie ciężko będzie pogodzić inne obowiązki z edukacją.

Tryb zaoczny wymusza na studentach konieczność pojawiania się na cotygodniowych zjazdach, podczas których będą oni zgłębiać bardzo duży obszar wiedzy. Niewątpliwą zaletą tego trybu jest możliwość podjęcia pracy równolegle ze zdobywaniem nowych kompetencji.

Pomimo faktu, że opisywany kierunek jest stosunkowo nowy, to wiele warszawskich uczelni postanowiło wzbogacić swoją ofertę edukacyjną o możliwość zgłębiania wiedzy inżynierskiej oraz z obszaru zarządzania. Jeśli zdecydujesz się na jedną z uczelni prywatnych, pamiętaj, że będziesz zobowiązany do uiszczania systematycznych opłat semestralnych.

 

Dokumentami, jakie należy okazać komisji rekrutacyjnej tuż po zakończeniu procedur aplikacyjnych, będą:

 • świadectwo maturalne lub dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia
 • fotografia o wymiarach 35X45mm
 • wypełniony formularz aplikacyjny, znajdujący się na stronie internetowej wybranego wydziału
Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Jakiego zatrudnienia będziesz mógł szukać po studiach na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie? Bez wątpienia takiego, które odpowiadając na potrzeby współczesnego rynku pracy, zagwarantuje ci regularną gratyfikację finansową, dzięki której będziesz mógł prowadzić dostatnie życie.

W obecnych czasach prężnego rozwoju niemal wszystkich gałęzi gospodarki, a co za tym idzie, także i przedsiębiorstw, każda z firm potrzebuje wykwalifikowanych inżynierów, których zakres umiejętności nie ogranicza się wyłącznie do nauk technicznych – kompetencje z obszaru zarządzania okażą się równie cenne.

 

Absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji w Warszawie będą mogli ubiegać się także o stanowisko w administracji i firmach doradczych, jeśli tylko dobrze czują się w bezpośrednim kontakcie z klientami, a ich wrodzona charyzma i uprzejmość pozwolą na zapewnienie im jak najlepszej obsługi.

 

 

Dla abiturientów, pragnących związać swoją przyszłość z karierą naukową, bez wątpienia znajdzie się miejsce na jednym ze stanowisk w laboratoriach oraz szeroko pojętych instytucjach badawczych. Analityczność i umiejętność logicznego myślenia, przekładająca się na błyskawiczne rozwiązywanie skomplikowanych problemów będą zawsze w cenie.

 

►►

Jeśli natomiast po ukończeniu Zarządzania i inżynierii produkcji w Warszawie chciałbyś uniezależnić swoją przyszłość od kapryśnego szefostwa poprzez działanie na własną rękę, będziesz mógł postarać się o założenie własnej działalności gospodarczej, w której wykorzystasz zdobyte na studiach szerokie kompetencje z obszaru zarządzania.

 

Interdyscyplinarność opisywanego kierunku oraz zapotrzebowanie rynku pracy na absolwentów studiów technicznych stworzą każdemu z nich idealną szansę na zdobycie przyszłościowego, satysfakcjonującego oraz dobrze płatnego zatrudnienia w dowolnie wybranej placówce.

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji Warszawa – zaoczne (niestacjonarne)

Mimo faktu, że zdecydowana większość świeżo upieczonych maturzystów decyduje się na podjęcie studiów w trybie stacjonarnym, to zaoczny tryb kształcenia cieszy się coraz większą popularnością. Wiele uczelni postanowiło zwiększyć komfort swoich studentów, dlatego zaproponowało edukację na Zarządzaniu i inżynierii produkcji pierwszego i drugiego stopnia, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym.

Specyfika studiów niestacjonarnych polega na weekendowych zjazdach, podczas których studenci stają przed wymagającym zadaniem przyswojenia względnie dużej porcji materiału, skoncentrowanego w taki sposób, aby był możliwy do zaprezentowania podczas kilkugodzinnego posiedzenia.

dowiedz się więcej na temat kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji studia zaoczne w Warszawie

Jakie są ceny za studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Opłaty za niektóre studia niestacjonarne mogą okazać się wysokie, dlatego jeżeli marzysz o zaocznym kształceniu na Zarządzaniu i inżynierii produkcji, przygotuj wystarczająco duże zaplecze finansowe, aby uniknąć przykrych konsekwencji i skreślenia z listy studentów.

Pamiętaj, że zdecydowana większość uczelni umożliwia uiszczanie opłat ratalnych, które zdecydowanie odciążają budżet studentów. Średni koszt nauki na tym kierunku nie powie wiele o kosztach odbycia edukacji na jednej z uczelni, dlatego jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zapoznaj się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej uczelni lub zadzwoń do sekretariatu bądź dziekanatu wybranej placówki.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji - ceny w Warszawie

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Warszawie

Wybór wymarzonego kierunku studiów to nie lada wyzwanie, przed którym stają wszyscy maturzyści. Jako że nastoletni wiek nie sprzyja podejmowaniu racjonalnych decyzji, wiele młodych ludzi kieruje się po poradę do starszych kolegów.

Jakub, student pierwszego roku Zarządzania i inżynierii produkcji w Warszawie, mówi:

„Od zawsze marzyłem o podjęciu studiów na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Nie byłem pewien, czy uda mi się dostać, jednak po wielu godzinach spędzonych na przygotowaniach do matury udało się. Nie wybrałbym innego kierunku studiów.”

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)