Ergonomia

Ergonomia

Jakie cechy powinien spełniać doskonale wykształcony architekt wnętrz? Można zaliczyć do nich głęboko ukształtowane poczucie estetyki, wrażliwość na piękno oraz oczywiście ponadprzeciętny talent plastyczny. Jeśli uważasz, że spełniasz te kryteria, możesz z powodzeniem wybrać studia takie jak architektura wnętrz.

Mało kto na co dzień myśli o tym, czy wnętrza dostosowane są do naszych potrzeb. Jeśli wszystko jest w porządku, nie musimy o tym rozmyślać. Gorzej jeżeli projekt okazuje się bezmyślny i niefunkcjonalny. Nauka, która pomoże sprawić, że każdy projekt będzie w pełni udany, to ergonomia. Jest to również jeden z przedmiotów, który znalazł się w siatce programowej architektury wnętrz.

Każdy student między innymi formułuje w mowie i na piśmie zagadnienia prezentowane w literaturze z zakresu ergonomii, oraz potrafi odpowiednio rekonstruować i uzasadniać poszczególne zagadnienia i opracowania dotyczące zagadnień ergonomicznych oraz posiada wiedzę na temat najważniejszych zagadnień omawianych w ergonomii.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ KRAKÓW

w Krakowie - zasady rekrutacji

Komentarze (0)