Historia architektury wnętrz

Historia architektury wnętrz

Historia architektury wnętrz

Historia architektury wnętrz

Architektura wnętrz to jeden z popularniejszych kierunków w grupie artystycznej. Dlaczego? Gwarantuje on bowiem rzetelne wykształcenie, dzięki któremu można liczyć na szybki rozwój zawodowy. Dziś bowiem chętnie korzystamy z usług osób, które wiedzą, jak sprawić, by nasze wnętrze odzwierciedlało nasze potrzeby. Sprawdź, jakie przedmioty na ciebie czekają w siatce!

Historia architektury wnętrz to jeden z najważniejszych przedmiotów teoretycznych. Pozwala on bowiem szczegółowo zapoznać się ze źródłami i podstawami architektury wnętrz. Naczelną ideą przedmiotów jest wprowadzenie studentów w tematykę historycznej zmienności estetycznych kanonów kształtowania i wyposażania wnętrz; z uwzględnieniem historii stylów architektonicznych, rodzajów oświetlenia, technik zdobniczych. Poznają oni również cechy charakterystyczne dla danego stylu w sztuce.

Każdy student poza tym rozpoznaje, w stopniu podstawowym, charakterystyczne dla różnych okresów historycznych cechy stylów architektonicznych oraz ich komponenty, posiada umiejętność przygotowania prac pisemnych i prezentacji, dotyczących różnych dziedzin twórczości plastyczne.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ KRAKÓW

w Krakowie - zasady rekrutacji

Komentarze (0)