Bezpieczeństwo ekonomiczne

Bezpieczeństwo ekonomiczne

Bezpieczeństwo ekonomiczne

18.06.2021

Bezpieczeństwo ekonomiczne

Dlaczego warto wybrać studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne? Dają one przede wszystkim doskonałe perspektywy zawodowego rozwoju, ponieważ dziś coraz częściej zatrudniamy specjalistów właśnie z tego obszaru. Dowiedz się, jakie przedmioty na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne czekają!

Bezpieczeństwo ekonomiczne to jedna z odmian bezpieczeństwa wewnętrznego oraz jeden z przedmiotów, który czeka na studentów w siatce programowej. Jego celem jest zapoznanie studentów z podstawowymi problemami bezpieczeństwa ekologicznego i ekonomicznego, z zagrożeniami ekologicznymi we współczesnym świecie, działalnością organizacji międzynarodowych w zakresie bezpieczeństwa ekonomicznego i ekologicznego, z pojęciem bezpieczeństwa żywnościowego i jego wpływem na bezpieczeństwo ekonomiczne, wpływem migracji ludności na bezpieczeństwo ekonomiczne.

Każdy student posiada umiejętność analizy zagrożeń ekonomicznych i ekologicznych współczesnego świata, polityki energetycznej, ekonomicznej, ekologicznej i żywnościowej poszczególnych państw i regionów świata z możliwością wyciągnięcia odpowiednich wniosków z wynikających sytuacji i wydarzeń w zakresie bezpieczeństwa ekonomicznego i ekologicznego.

idź do kierunku BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE STUDIA KRAKÓW

Komentarze (0)