Zasady projektowania

Zasady projektowania

Zasady projektowania

18.06.2021

Zasady projektowania

Budownictwo to jedna z popularniejszych propozycji kształcenia – nie każdy jednak czerpać będzie z niej satysfakcję. Studia na kierunku budownictwo zarezerwowane są bowiem dla osób, które przede wszystkim lubią przedmioty ścisłe takie jak matematyka, a w szczególności fizyka. Sprawdź, co czeka na ciebie w siatce programowej!

Zasady projektowania to jeden z przedmiotów, który odnaleźć można w programie kształcenia kierunku takiego jak budownictwo. Naczelnym jego celem jest poznanie zasad projektowania w różnych rodzajach projektowania, na różnych etapach, zorientowanie na główne elementy i zasady kompozycji płaskiej i przestrzenne oraz zapoznanie się z teoretycznymi podstawami kształtowania przestrzeni.

Studenci uczą się również jak wygląda wykorzystanie współczesnych trendów w projektowaniu. Poznają praktyczny aspekt zastosowania zasad kompozycji w pracach planistycznych, urbanistycznych, architektonicznych. Dowiadują się, czym jest programowe rozwinięcie przeznaczenia przestrzeni funkcją terenu oraz ergonomia w projektowaniu.

idź do kierunku BUDOWNICTWO STUDIA KRAKÓW

Komentarze (0)