Rzeźba i modelowanie

Rzeźba i modelowanie

Rzeźba i modelowanie

18.06.2021

Rzeźba i modelowanie

Studia na kierunku architektura wnętrz przyniosą sporo satysfakcji osobom, które uwielbiają urządzać wnętrza. Jeśli jesteś jedną z nich, możesz z powodzeniem ubiegać się o przyjęcie na studia. Pamiętaj jednak, że podczas rekrutacji czeka cię najprawdopodobniej egzamin wstępny! Sprawdź również przedmioty, które czekają na ciebie w siatce!

Rzeźba i modelowanie to jeden z przedmiotów, który znacząco rozwija zdolności plastyczne studentów. Dzięki temu przedmiotowi każdy student zna podstawowe pojęcia dotyczące kształtowania przestrzeni oraz elementów na nią wpływających. Posiada ogólną wiedzę w zakresie zjawisk zachodzących w kulturze i sztuce współczesnej, oraz wzorców leżących u ich podstaw, niezbędną do formułowania i rozwiązywania złożonych zagadnień w procesie twórczym.

Oprócz tego posiada umiejętności projektowe oraz umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych. Potrafi twórczo rozwijać własną osobowość artystyczną, poprzez realizowanie i wyrażanie własnych koncepcji artystycznych.

idź do kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ STUDIA POZNAŃ

Komentarze (0)