Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw

Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw

Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw

Studia we Wrocławiu

systemy informacyjne w łańcuchu dostaw

Odkryj studia systemy informacyjne w łańcuchu dostaw we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw to propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do organizowania, zarządzania i kontrolowania systemów logistycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, transportowych, usługowych, a wszystko dzięki narzędziom informatycznym.

Program kształcenia opracowywany jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci uczęszczają na takie przedmioty jak na przykład: inżynieria systemów i analiza systemowa, międzynarodowe sieci logistyczne, zarządzanie łańcuchami logistycznymi, infrastruktura magazynów i transportu wewnętrznego, utrzymanie systemów technicznych, trzymanie i bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Wszechstronne wykształcenie sprawia, że absolwenci są cenieni na rynku pracy. Zatrudniani są między innymi w międzynarodowych i krajowych przedsiębiorstwach z branży TSL, przedsiębiorstwach transportowych i spedycyjnych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach konsultingowych, instytutach badawczych i ośrodkach badawczo-rozwojowych, centrach produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Systemy informacyjne w łańcuchu dostaw

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)