Podatki w praktyce

Podatki w praktyce

Podatki w praktyce

Studia w Bydgoszczy

podatki w praktyce

 

Odkryj studia podatki w praktyce w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Podatki w praktyce studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Podatki w praktyce to ścieżka kształcenia obejmują zarówno ogólną wiedzę dotyczącą finansów oraz rachunkowości, a także wiedzę z obszarów podatków i funduszy. Studia te są propozycją dla osób wiążących swoją przyszłość zawodową z szeroko rozumianymi finansami lub konkretnie chcących pracować na przykład na stanowisku specjalisty z zakresu rachunkowości i podatków.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z obszaru używania procedur podatkowych, stosując się do zasad dotyczących postępowania podatkowego, zasad kontroli zarówno podatkowej, jak i skarbowej, a także projektowania, wdrażania oraz samej realizacji projektów dotyczących finansów. Student nauczy się również optymalizacji zobowiązań podatkowych, które stanowią należności względem budżetów lokalnych lub też budżetu państwa, dokonywania rozliczeń podatkowych oraz sporządzania analiz finansowych i tworzenia biznesplanów.

Absolwent po zakończeniu studiów jest gotowy do podjęcia pracy na przykład na stanowisku specjalisty w zakresie zarządzania podatkami, specjalista w komórkach finansowych jednostek samorządu terytorialnego w biurach rachunkowych czy kancelariach podatkowych, a także jako specjalista w podmiotach zajmujących się świadczeniem usług z obszaru doradztwa podatkowego.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Podatki w praktyce

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)