Fizjoterapia w Poznaniu - przedmioty maturalne

Fizjoterapia w Poznaniu - przedmioty maturalne

Fizjoterapia w Poznaniu - przedmioty maturalne

Przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie rekrutacji na kierunek fizjoterapia na poszczególnych uczelniach

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Przedmioty:

Wymagane przedmioty:
biologia.

Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu Przedmioty:

Na podstawie złożenia wymaganych dokumentów w terminie.

Dowiedz się więcej
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu Przedmioty:

Na podstawie złożenia wymaganych dokumentów w terminie.

Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat wymagań rekrutacyjnych należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Fizjoterapia w Poznaniu - przedmioty maturalne

Jak wygląda rekrutacja na Fizjoterapię w Poznaniu? Aby dostać się na Fizjoterapię, należy wziąć udział w konkursie świadectw. Przedmioty liczone się w rekrutacji to m.in. chemia, biologia, matematyka, fizyka, a także język obcy. 
Pamiętaj, by sprawdzić, jakie stawiane są wymagania, aby dostać się na wybraną uczelnię, ponieważ mogą one ulec zmianą. Warto mieć również na uwadze ilość kandydatów na Fizjoterapię, bowiem co roku konkurencja jest wysoka. Dlatego, jeśli chcesz czuć się pewnie, aplikując na ten kierunek, to warto już teraz przyłożyć się do przedmiotów maturalnych, aby dobrze znać zagadnienia z zakresu nauk biologiczno-chemicznych i dobrze znać maturę. 
Uczelnie niepubliczne w Poznaniu przyjmują kandydatów zazwyczaj na podstawie kolejności zgłoszeń.
*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.
 

Komentarze (0)