INŻYNIERIA INTERNETU RZECZY

INŻYNIERIA INTERNETU RZECZY

INŻYNIERIA INTERNETU RZECZY

Studia w Katowicach i woj. śląskim

inżynieria Internetu rzeczy

Odkryj studia inżynieria Internetu rzeczy w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria internetu rzeczy studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria Internetu rzeczy to propozycja kształcenia, która umożliwi Ci nabycie potrzebnych umiejętności w zakresie projektowania, programowania i wykorzystywania małych układów do pozyskania danych z systemów.

Studenci uczą się przetwarzać dane cyfrowe i analogowe do sterowania, raportowania i przetwarzania danych. Uczą się tworzyć urządzenia i systemy inteligentne, które wykorzystują systemy ESB, sieci bezprzewodowe oraz mechanizmy API do komunikacji z resztą systemu informatycznego, w tym sieci przemysłowych. Nabywają umiejętności w zakresie programowania platform IoT opartych o Raspberry Pi oraz programowania w języku Python.

Możesz pracować między innymi jako developer IoT, projekt menedżer systemów IoT, tester środowiska IoT, programista urządzeń IoT, specjalista ds. systemów i urządzeń IoT. Zawodowo możesz zajmować się, chociażby realizacją, utrzymywaniem i zabezpieczaniem architektury systemów opartych platformy Raspberry Pi i Arduino.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA INTERNETU RZECZY

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)