TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

Studia w Katowicach i woj. śląskim

technologie multimedialne

Odkryj studia technologie multimedialne w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Technologie multimedialne studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Technologie multimedialne to nowoczesna propozycja kształcenia, która odpowiada na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Studenci uczą się posługiwać technikami tradycyjnymi w obszarze rysunku, malarstwa i grafiki warsztatowej przy realizacji prac artystycznych, a także poznają techniki stosowane w grafice cyfrowej i multimediach oraz uczą się posługiwać urządzeniami i oprogramowaniem komputerowym przy realizacji prac artystycznych w obszarze grafiki 2D i 3D.

Program studiów opracowany jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci uczą się tworzyć ilustracje koncepcyjne, animacje cyfrowe, efekty specjalne w filmie cyfrowym. Nabywają wiedzę odnoszącą się do modelowania obiektów 3D, projektowania wirtualnych form przestrzennych, projektowania graficznego ruchu. Zdobywają wiadomości z zakresu aspektów finansowych, marketingowych i prawnych związanych z wykonywaniem zawodu projektanta graficznego.

Absolwenci są przygotowywani do pracy między innymi na stanowiskach grafików i projektantów w agencjach reklamowych, studiach graficznych, firmach zajmujących się produkcją filmową, telewizyjną i gier komputerowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TECHNOLOGIE MULTIMEDIALNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)