ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Studia w Katowicach i woj. śląskim

zastosowania sztucznej inteligencji

Odkryj studia zastosowania sztucznej inteligencji w Katowicach i woj. śląskim i sprawdź gdzie możesz studiować

Zastosowania sztucznej inteligencji studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Zastosowania sztucznej inteligencji to propozycja kształcenia na miarę naszych czasów. Studenci mają okazję nabyć wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i nauki o danych.

Program kształcenia tworzony jest w interdyscyplinarny sposób. Studenci nabywają umiejętności matematyczne, programistyczne, obliczeniowe, analityczne, a także umiejętności pracy projektowej w grupie z nastawieniem na identyfikowanie problemów i ich rozwiązywanie przy wykorzystaniu technik i metod inteligentnych. W trakcie realizowanych zajęć poznasz zastosowania sztucznej inteligencji w personalizowanych systemach rekomendacyjnych oraz w przetwarzaniu języka naturalnego, danych multimedialnych, danych sieciowych i danych pochodzących z mediów cyfrowych.

Absolwenci mają bardzo wiele możliwości rozwoju zawodowego i naukowego. Mogą podjąć pracę badawczą, pracować w najlepszych centrach badawczo-rozwojowych na świecie (Google, Facebook, Microsoft, Samsung itd.), a także prowadzić własną działalność gospodarczą.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ZASTOSOWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)