E - commerce i marketing internetowy

E - commerce i marketing internetowy

E - commerce i marketing internetowy

Studia w Bydgoszczy

e-commerce i marketing internetowy 

 

Odkryj studia e-commerce i marketing internetowy w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

E - commerce i marketing internetowy studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

E-commerce i marketing internetowy jest to nowoczesna propozycja kształcenia skupiająca się między innymi na funkcjonowaniu przedsiębiorstw internetowych, rynku e-commerce w Polsce i na świecie oraz marketingu internetowym. Są to studia dla osób chcących na przykład poznać narzędzia, metody i technologie informatyczne potrzebne do prowadzanie własnej działalności biznesowej.

Program studiów dostarcza wiedzy między innymi dotyczącej handlu elektronicznego, przenoszenia procesów sprzedażowych do internetu, sprzedaży online oraz badania rynku. Student zdobędzie również wiedzę z zakresu badań rynku, handlu elektronicznego, prawa oraz bezpieczeństwa w gospodarce elektronicznej, a także nauczy się korzystania z narzędzi i metod niezbędnych do tworzenia biznesplanów i strategii marketingowych przedsiębiorstw w internecie.

Eksperci z zakresu e-commerce i marketingu internetowego znajdują zatrudnienie między innymi w agencjach public relations, działach marketingu, agencjach reklamowych, portalach internetowych, na stanowiskach menadżerów projektów online lub realizują się zawodowo zakładając i prowadząc własne działalności gospodarcze. 


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia E - commerce i marketing internetowy

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)