E-business i media społecznościowe

E-business i media społecznościowe

E-business i media społecznościowe

Studia w Bydgoszcz

e-business i media społecznościowe

 

Odkryj studia e-business i media społecznościowe w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

E-business i media społecznościowe studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

E-business i media społecznościowe to ścieżka kształcenia odpowiadająca na niezwykle dynamicznie rosnący wpływ mediów społecznościowych na działanie firm i przedsiębiorstw oraz ich rozwój. Studia te są propozycją dla osób chcących wykorzystywać social media do tworzenia wizerunku marek oraz firm i nauczyć się korzystać z narzędzi mediów społecznościowych i umieć wykorzystać je w celu rozwijania biznesu.

Program studiów dostarcza studentom między innymi wiedzy ogólnej z zakresu zarządzania, stosowania instrumentów i narzędzi marketingowych, kreowania marki produktu oraz firm i przedsiębiorstw, a także rozpoznawać i rozwiązywać problemy związane z gospodarowaniem zasobami ludzkimi, rzeczowymi oraz finansowymi. Studenci nauczą się również sprzedawać za pomocą narzędzi social mediów, planować i tworzyć materiały wideo na platformach społecznościowych, poznają narzędzia personal brandingu, zrozumieją, jak wykorzystywać i rozwijać potencjał marki i przedstawiać ją w mediach społecznościowych, oraz opanują nawiązywanie relacji w internecie.

Eksperci z zakresu e-business i mediów społecznościowych po zakończeniu studiów mogą rozpocząć pracę na takich stanowiskach jak na przykład pracownik w agencjach PR, agencjach reklamowych i social-mediach, a także agencjach specjalizujących się w content marketingu lub założyć i prowadzić własną działalności gospodarczą w obszarze mediów społecznościowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia E-business i media społecznościowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)