Finanse małych i średnich przedsiębiorstw

Finanse małych i średnich przedsiębiorstw

Finanse małych i średnich przedsiębiorstw

Studia w Bydgoszczy

finanse małych i średnich przedsiębiorstw

 

Odkryj studia finanse małych i średnich przedsiębiorstw w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Finanse małych i średnich przedsiębiorstw studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Finanse małych i średnich przedsiębiorstw to ścieżka kształcenia skupiająca się między innymi na prawidłowym funkcjonowaniu finansowym przedsiębiorstw i doradztwie w sprawach dotyczących form opodatkowania czy optymalizacji obciążeń podatkowych. Studia te są idealną propozycją dla osób chcących zostać na przykład samodzielnym księgowym lub doradcą do spraw małych i średnich przedsiębiorstw.

Program studiów dostarcza wiedzy między innymi z zakresu zasad prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych, zasad stosowanych w ewidencji podatkowej oraz sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych. Student nauczy się obsługi narzędzi informatycznych, które służą do rejestrowania zdarzeń i operacji gospodarczych, a także zapozna się z zasadami dotyczącymi dokonywania oceny sytuacji finansowej firmy w obszarze obowiązków ewidencyjnych i funkcjonowania podstaw prawnych.

Absolwenci dzięki możliwości doskonalenia umiejętności zawodowych jeszcze w trakcie trwania studiów na zajęciach laboratoryjnych od razu są gotowi do tego, aby podjąć pracę na przykład w firmach konsultingowych, jako pracownicy kancelarii prawno-podatkowych, biur rachunkowych czy otworzyć i prowadzić samodzielnie własną działalność gospodarczą.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Finanse małych i średnich przedsiębiorstw

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)