Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe

Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe

Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe

Studia w Bydgoszcz

pedagogika medialna i zajęcia komputerowe

 

Odkryj studia pedagogika medialna i zajęcia komputerowe w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe jest to nowoczesna ścieżka kształcenia odpowiadająca obecnym potrzebom, dostarcza ona wiedzy służącej poprawieniu efektywności pracy i edukacji zdalnej, i tej wykorzystującej media. Studia te są propozycją dla osób wiążących swoją karierę zawodową z wykorzystaniem internetu i nowych technologii.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu pedagogiki oraz wykorzystywania nowych technologii w celach pedagogicznych, a także edytorstwa komputerowego, tworzenia grafik komputerowych i podstaw fotografii. Studenci nauczą się również projektowania stron internetowych oraz gier i aplikacji służących przekazywaniu wiedzy, dowiedzą się również, w jaki sposób powinno się wykorzystywać komputer w edukacji oraz zapoznają się z psychologią internetu i zagrożeniami w sieci.

Eksperci z zakresu pedagogiki medialnej i zajęć komputerowych po zakończeniu studiów mogą rozpocząć pracę między innymi jako pedagodzy i prowadzić zajęcia z zakresu dziecięcego programowania, a także zajęcia dla dzieci i młodzieży dotyczące robotyki oraz tworzenia gier komputerowych. Absolwenci tej specjalności mogą również podjąć pracę na stanowisku pedagoga czy edukatora trenera zajęć z zakresu edukacji medialnej, czytelniczej i informatycznej w szkołach, świetlicach czy klubach młodzieżowych i klubach seniora.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Pedagogika medialna i zajęcia komputerowe

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)