ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

Studia w Katowicach

administrator baz danych

 

Odkryj studia administrator baz danych w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Administrator baz danych studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Żyjąc w świecie wszechobecnych technologii cyfrowych i komputeryzacji nie sposób lekceważyć złożonej branży IT. Jeżeli jesteś jedną z osób, które chciałyby się postarać o dobrze płatne i stabilne zatrudnienie nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej, powinieneś rozważyć aplikację na administratora baz danych.

Jest to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, dzięki której poznasz techniki administrowania baz danych, nauczysz się projektowania scentralizowanych i rozproszonych baz danych, zgłębisz umiejętności odnoszące się do używania wybranych języków programowania w celu programowania serwerów SQL, a ponadto posiądziesz umiejętność projektowania aplikacji bazodanowych za pomocą wybranych technik programistycznych.

Stanowiska czekające na abiturientów administratora baz danych, to na przykład: programista baz danych, pracownik firm i instytucji wykorzystujących systemy informatyczne, administrator baz danych Oracle, twórca stron internetowych, oprogramowania i multimediów, właściciel przedsiębiorstwa informatycznego. Szeroki wachlarz możliwości powinien umożliwić znalezienie najlepszej opcji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia ADMINISTRATOR BAZ DANYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)