INŻYNIERIA SIECI, SYSTEMÓW I BEZPIECZEŃSTWA IT

INŻYNIERIA SIECI, SYSTEMÓW I BEZPIECZEŃSTWA IT

INŻYNIERIA SIECI, SYSTEMÓW I BEZPIECZEŃSTWA IT

Studia we Wrocławiu

inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa it

Odkryj studia inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa w it we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa it studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria sieci, systemów i bezpieczeństwa IT to propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie wrocławskich ośrodków akademickich. Została ona stworzona z myślą o studentach, którzy chcieliby wyspecjalizować swoje kompetencje z obszaru informatyki. Dziś bowiem przez pracodawców doceniane są bowiem przede wszystkim wąskie umiejętności.

Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: sieci komputerowe, usługi webowe i zaawansowana konfiguracja systemów windows server, czy planowanie i bezpieczeństwo systemów klienckich. Warto podkreślić, że wiedza studentów opierać się będzie na stabilnych podstawach teoretycznych. To właśnie dzięki temu będą oni mogli chociażby wdrażać z powodzeniem różnorodne systemy operacyjne.

Stanowiska, jakie czekają na absolwentów po ukończeniu kształcenia, to chociażby: administrator serwerów aplikacyjnych, młodszy specjalista IT, czy IT Service Desk Specialist. Branża informatyczna wciąż czeka na doskonale wykształconych pracowników nie tylko w Polsce, lecz także na arenie międzynarodowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA SIECI, SYSTEMÓW I BEZPIECZEŃSTWA IT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)