LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

Studia w Katowicach

logistyka handlu i dystrybucji

 

Odkryj studia logistyka handlu i dystrybucji w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka handlu i dystrybucji studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Dzisiejszy, dynamiczny rozwój gospodarczy i społeczny prawdopodobnie nie byłby możliwy, gdyby nie odpowiednie funkcjonowanie sfery handlowej i dystrybucyjnej. Ta z kolei wymaga wdrażania działań logistycznych przez specjalistów tej dziedziny. Chcąc podjąć kształcenie, którego rezultatem będzie możliwość znalezienia dobrze płatnej pracy w zawodzie, warto rozważyć aplikację na logistykę handlu i dystrybucji.

Jest to innowacyjna propozycja kształcenia, która znajduje wspólny mianownik dla takich zagadnień, jak organizacja procesów dostawy, obsługa klientów w procesie logistycznym, a także strategia i struktury handlu w ruchu elektronicznym.

Po ukończeniu kształcenia na logistyce handlu i dystrybucji będziesz mógł pracować w międzynarodowych firmach logistycznych, spedycyjnych i transportowych, bez trudu podejmiesz zatrudnienie w firmach konsultingowych, wybranych jednostkach administracyjnych lub zdecydujesz się na założenie własnej działalności gospodarczej. Jak sam widzisz, wachlarz wyboru będzie dość szeroki.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA HANDLU I DYSTRYBUCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)