LOGISTYKA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Studia w Katowicach

logistyka i spedycja międzynarodowa

 

Odkryj studia logistyka i spedycja międzynarodowa w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka i spedycja międzynarodowa studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Prężnie rozwijający się przemysł logistyczny na arenie światowej sprawia, że zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, zdolnych do wdrażania właściwych działań zarządczych i organizatorskich w tej sferze nie brakuje. Chcąc zadbać o pragmatyczne wykształcenie w cenionym obszarze, warto rozważyć aplikację na logistykę i spedycję międzynarodową.

Jako przyszły absolwent posiądziesz wszechstronną wiedzę, popartą konkretnymi, dobrze ugruntowanymi umiejętnościami praktycznymi. Będziesz wiedział, jak dokonywać analizy procesów logistycznych i spedycyjnych, zgłębisz zasady organizacji transportu, posiądziesz wiedzę na temat stosowania zasad magazynowania i obrotu wszelkiego rodzaju zapasami, a ponadto wykształcisz w sobie umiejętność zarządzania flotą pojazdów.

Na absolwentów logistyki i spedycji międzynarodowej będzie czekało zatrudnienie na stanowisku spedytora międzynarodowego, specjalisty do spraw transportu i spedycji w międzynarodowych przedsiębiorstwach logistycznych, czy kierownika działu dostaw.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)