LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Studia we Wrocławiu

logistyka międzynarodowa

Odkryj studia logistyka międzynarodowa we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Logistyka międzynarodowa studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Współcześnie przepływ transportu już dano przestał mieć wymiar lokalny. Dziś uległ on znacznej globalizacji, a konsumenci mają na wyciągnięcie ręki towary z odległych zakątków świata. Aby ten przepływ wciąż mógł rozwijać się na najwyższym poziomie, to nieustannie potrzebni są specjaliści z tego obszaru.

Uczelnie we Wrocławiu bacznie obserwują te tendencje i przygotowują propozycję kształcenia taką jak logistyka międzynarodowa. Jej studenci odnajdą w siatce dydaktycznej przykładowo takie oto przedmioty: zarządzanie międzykulturowe, logistykę międzynarodową i globalną, czy zakupy w biznesie. Największe znaczenie będą mieć oczywiście umiejętności, związane z dobrym planowaniem logistycznym.

Po zakończeniu nauki absolwenci będą wiedzieli, jak wykorzystywać nowoczesne metody w systemach zakupowych. Mogą oni znaleźć atrakcyjną pracę we wszelkich przedsiębiorstwach logistycznych i firmach spedycyjnych. Na abiturientów czekać będą stanowiska takie jak: specjalista do spaw obsługi logistyki i zakupów, czy planowania łańcucha dostaw.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Pokaż więcej

Komentarze (0)