LOGISTYKA PRODUKCJI

Studia w Katowicach

logistyka produkcji

 

Odkryj studia logistyka produkcji w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka produkcji studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Twoim niewątpliwym atutem jest zorganizowanie i dobrze ugruntowane kompetencje zarządcze? Interesują cię dziedziny społeczne, a dzięki umiejętnościom społecznym potrafisz nawiązywać porozumienie z niemal każdym? Jesteś zainteresowany szeroko rozumianymi procesami produkcyjnymi? Jeżeli tak, to aplikacja na logistykę produkcji może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Jest to bowiem interdyscyplinarna propozycja, która łączy obszerną wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, odnoszącymi się do planowania, kontrolowania i organizowania procesu produkcji, ekonomicznego wykorzystywania posiadanych zasobów oraz właściwego zarządzania zespołami ludzkimi, aby ich praca była jak najbardziej efektywna.

Gdzie będziesz mógł pracować jako absolwent logistyki produkcji? Bez trudu podejmiesz pracę w międzynarodowych przedsiębiorstwach, zajmujących się logistyką, spedycją, organizacją procesów i produkcją, pomyślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej, zajmiesz się zarządzaniem zespołami w firmach i korporacjach.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA PRODUKCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)